لوستر هایی که روشنایی بخش زندگی ام شده اند

لوستر ها در جوامع امروزی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند همچنین می توانید با فروش آن ها سود خوبی را از آن خوتان کنید برای آشنایی با انواع لوستر پر فروش با ما همراه باشید.

برای اینکه اوضاع مالی خود را تغییر دهید و به راحتی به ثروت بسیار برسید باید شغلی را شروع کنید ما برای این کار، به شما کار در حوزه ی لوستر را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا لوستر ها در جوامع امروزی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند همچنین می توانید با فروش آن ها سود خوبی را از آن خوتان کنید برای آشنایی با انواع لوستر پر فروش با ما همراه باشید.

لوستر پذیرایی

لوستر دارای طراحی کلاسیک در پوشش اکریلیک معاصر است برای اطلاع از قیمت لوستر پذیرایی با ما همراه باشید. با مهره‌ها و قطره‌های جلوه‌ای کریستالی زیبا تزئین شده است تا حس لوکسی را به آن اضافه کند. لوستر ماری ترز دارای دو پایه و اتصالات نور قابل تنظیم است. این بدان معنی است که می توان آن را در طول های متغیر با یک زنجیر آویزان کرد یا می توان آن را به عنوان یک لوستر سقفی هموار نصب کرد.طراحی جمع و جور فضا را در اتاق‌های کوچک حفظ می‌کند اما به لطف طراحی خیره ‌کننده‌اش همچنان تاثیرگذار است. با حداقل افت فقط ۴۵ سانتی متر، اگر به دنبال یک لوستر کم سقف هستید، این انتخاب عالی است.لوستر ماری ترز در طیف وسیعی از رنگ برای هر دکوری موجود است. برای ظاهری کلاسیک، مشکی شیک یا نقره ای شیک را انتخاب کنید. اگر احساس ماجراجویی بیشتری می‌کنید و می‌خواهید رنگی به اتاق خود اضافه کنید، ماری ترز به عنوان یک لوستر چند رنگ چشم نواز نیز موجود است.

لوستر چوبی

امروزه در قرن بیست و یکم از لوستر میتوان درتمام فضاها و مکان های مختلف استفاده کرد و با توجه به تنوع بسیار بالایی که لوسترها از نظر مدل دارند باید قبل از خرید و اطلاع از قیمت لوستر چوبی  لوستر ،دیزاین و فضای  خود را بررسی کنیم و ببینیم که کدام سبک با محیط ما هماهنگی و سازگاری بیشتری دارد و باعث ایجاد یک هارمونی ناب و آرامش بخش برای محیط ما میگردد .
لوسترهای چوبی از گذشته تاکنون همواره در صدر محبوب ترین و پرفروش ترین مدل های لوستر در میان مصرف کنندگان میباشند و دلیل آن  تنوع بسیار بالا و کیفیت بی نظیر این لوسترها است که در کنار قیمت  بسیار مناسبی که در مقایسه با محصولات دیگر دارند ، از همه جهات یک انتخاب خوب و حساب شده محسوب میشوند .در گالری زیر گلچینی از بهترین و پرفروش ترین لوسترهای چوبی تولید شده در کشور به نمایش در آمده است که همگی تولید شده از چوب روس درجه یک با ۵ سال ضمانت میباشند و همه محصولات تولید شرکت های معتبر و بین المللی داخلی هستند که توسط لوستر سنتر به نرخ شرکتی به فروش رسیده و به سراسر کشور ارسال میگردند.

لوستر ریسه ای

لوستر سقفی ریسه ای یک سبک از لوستر است که عموما در خانه هایی استفاده میشود که سقف خیلی بلند دارند. لوستر های ریسه ای میتوانند مدرن یا کلاسیک باشند. علت نام گذاری این لوستر ها آویزان شدن ریسه هایی از شیشه و کریستال از آن هاست. قیمت لوستر ریسه ای به عوامل مختلفی بستگی دارد‌. بنابراین اگر قصد خرید لوستر ریسه ای دارید باید به چندین مورد توجه کنید سینی لوستر، سیم نگهدارنده کریستالها، جنس کریستال ها. دو نوع کریستال از مصر و چین وارد ایران میشوند. گفتنی است که کریستال های وارده از کشور مصر بسیار با کیفیت و گران هستند و حتی ممکن است برخی از فروشندگان جنس چینی را به نام جنس مصری با قیمت بالا به خریداران بفروشند. اما راهی برای شناسایی کریستال های مصری وجود دارد آن هم حکاکی پرنده در داخل کریستال های مصری است. البته جنس چینی درجه یکی و خوب هم در بازار موجود است که کیفیت راضی کننده ای دارد. به هرحال تمامی این عوامل و عوامل دیگری نیز در قیمت نهایی لوستر ریسه ای تاثیر دارد بنابراین قیمت ها متغیر هستند.

Share