با برگزاری مراسمی؛

«جهانبخش عزیزی» فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رضوانشهر شد+ تصاویر

با برگزاری مراسمی از زحمات سرهنگ محمد پوراسماعیلی فومنی فرمانده قبلی تقدیر و سرهنگ جهانبخش عزیزی به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه رضوانشهر معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رضوانشهر با حضور سید نادر صفوی میرمحله فرماندار رضوانشهر، سرهنگ کوثری جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان، ائمه جمعه، اعضای شورای تامین، بسیجیان، پاسداران، خانواده‌های معظم شهداء، جانبازان و ایثارگران و اقشار مختلف مردم و دیگر مسئولین شهرستان در مصلای امام خامنه‌ای مدظله العالی رضوانشهر برگزار شد.

فرماندار رضوانشهر در این آیین گفت: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همه زمینه‌ها نقش آفرین بوده و هیچ کس نمی‌تواند نقش این نهاد را در عرصه‌ای نبیند و لمس نکند.

صفوی بیان داشت: سپاه مظهر خدمت‌رسانی به مردم است، بسیجیان خدوم در بیش از چهار دهه از عمر انقلاب و نظام در هر جایی از کشور که نیاز به خدمت‌رسانی و کار جهادی بوده حضوری موثر و پر رنگ داشته‌اند و امروز با حضور در عرصه‌های سازندگی، عمران آبادانی و در مقوله ایجاد اشتغال و…، ضمن پاسداری از انقلاب، شایستگی خود را نشان داده است.

وی افزود: ولایی، انقلابی و مردمی بودن سه ویژگی بارز سپاه پاسداران می‌باشد که بسیاری از دستاوردهای سپاه برگرفته از این سه ویژگی مهم است.

رئیس شورای تامین شهرستان رضوانشهر گفت: دشمنان به دنبال نادیده گرفتن و انکار دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند، اما با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب باید دستاوردهای نظام اسلامی در برابر جنگ ترکیبی دشمن برای جامعه به خصوص نسل جوان تبیین شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: دولت سیزدهم از بتن مردم است و با آن تفکر بسیجی با استفاده از همه ظرفیت‌ها و همه قوا، در راستای خدمتگزاری به مردم گام برمی‌دارد.

فرماندار رضوانشهر در ادامه از زحمات و تلاش‌های سرهنگ پوراسماعیلی فومنی فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر که با همکاری همکاران خود و بسیجیان در طول دوران خدمت در این شهرستان در حوزه‌های مختلف خدمات‌رسانی نمود، تقدیر و برای فرمانده جدید آرزوی توفیق کرد.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این آیین با اشاره به موضوع جهاد تبیین مورد تاکید مقام معظم رهبری گفت: در حوزه جهاد تبیین کم کار کردیم لذا باید در مدارس و دانشگاه‌ها و اساتید در این فضا فعال باشند و بیش از پیش تلاش کنند.

سرهنگ کوثری افزود: امروز حدود هجده هزار نیرو در مرز سلیمانیه تحت سلطه کشورهای بیگانه آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی، عملیات منافقین آماده کرده‌اند، وقتی فضای کشور ناآرام شود، از منطقه کردستان ورود کنند، آیا اینها خیرخواه مردم هستند؟ آن‌ها دنبال منافع خود و کشورهایی که دارای ذخایر و معدن هستند، می‌باشند.

وی به اتفاقات اخیر در کشور اشاره کرد و گفت: در فضای مجازی و تولید محتوا ضعیف هستیم، مردم دروغ‌های رسانه‌های غربی را می‌پذیرند، چرا چون دارند کار می‌کنند. هزینه‌های هنگفتی در این مسیر خرج می‌کنند، لذا وظیفه همه ما مسئولین در جهاد تبیین این است که برای جوانان و مردم موضوعات را روشنگری کنیم.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان اضافه کرد: تولید ضد انقلاب با نوشتن روی دیوار و آمدن در خیابان نیست. تولید ضد انقلاب دست خودمان است، در این فضا باید دقت کنیم و در اداره حکومت اسلامی تکریم ارباب رجوع باید جزء اولویت همه ما مسئولین باشد.

کوثری ادامه داد: ما در جنگ سخت و قدرت نظامی و نیمه سخت موفق هستیم و هیچ کشوری نمی‌تواند به کشور جمهوری اسلامی ایران تعرض کند اما در جنگ نرم جنگ موفق نیستیم و نتوانستیم جوانان خودمان را تطمیع ذهنی بکنیم، لذا باید تلاش خودمان را بیشتر کنیم.

در پایان از زحمات سرهنگ محمد پوراسماعیلی فومنی فرمانده قبلی تقدیر و سرهنگ جهانبخش عزیزی به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه رضوانشهر معرفی شد.

Share