برخورد پژو ۲۰۶ و پراید در محور «فومن-سراوان» یک کشته برجای گذاشت

سرهنگ جاور صفاری، رئیس پلیس راه استان گیلان از جان‌باختن یک تن بر اثر برخورد خودرو پژو ۲۰۶ و سواری پراید در محور «فومن-سراوان» خبر داد و افزود: در این حادثه راننده ۳۵ ساله سواری پراید به شدت مجروح و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس پلیس راه استان گیلان از جان‌باختن یک تن بر اثر برخورد خودرو پژو ۲۰۶ و سواری پراید در محور «فومن-سراوان» خبر داد.

سرهنگ جاور صفاری در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف فوتی در محور «فومن به سراوان» فرعی میرمحله، بلافاصله ماموران پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور پلیس و تیم‌های امدادی در محل مورد نظر و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد، یک دستگاه خودرو پراید که از محور فومن به سمت سراوان در حال تردد بوده با سواری پژو ۲۰۶ برخورد کرده است.

رئیس پلیس راه استان گیلان با بیان اینکه متاسفانه در این حادثه راننده ۳۵ ساله سواری پراید به شدت مجروح و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد، اذعان داشت: کارشناسان علت این حادثه را تغییر مسیر ناگهانی از سوی راننده سواری پراید اعلام کردند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: رانندگان در جاده‌هایی که فاقد خط‌کشی است از هرگونه تغییر مسیر به چپ و راست خودداری کرده و در صورت لزوم با احتیاط و دادن علامت و رعایت حق تقدم عبور وسایل نقلیه هم مسیر و مجاور این کار را انجام دهند.

Share