کرمان موتور: نام خودروی جدید را انتخاب کرده و همان خودرو را جایزه بگیرید

امکان ثبت سه نام که دارای مفهوم و ترجیحا ریشه در تاریخ، فرهنگ و اکو سیستم ایران علی الخصوص جنوب شرق کشور و استان کرمان را دارد، هم اکنون در سایت کرمان موتور فراهم است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، کرمان موتور در فراخوانی برای نامگذاری خودرو جدید خود مسابقه برگزار می‌کند.

شرکت کرمان موتور در شهریور ۱۴۰۱ و در نمایشگاه تحول خودرو از پلت فرم اختصاصی خود به نام PS1 رونمایی کرد. ارائه پلتفرم PS1 کرمان موتور توسط یک خودرو ساز خصوصی از این جهت حائز اهمیت است که برای نخستین بار در کشور اجرایی شده و به عبارتی دیگر اولین بار است که خودرویی بومی از یک خودروساز خصوصی قرار است روانه بازار شود.

در همین راستا سامان فیروزی مدیر عامل شرکت کرمان موتور اعلام کرد نامگذاری اولین خودروی این پلتفورم توسط مردم انجام می‌شود و لذا علاقمندان می‌توانند از اول آبان با مراجعه به سایت کرمان موتور در فرایند نامگذاری این خودرو شرکت کرده و جایزه بگیرند.

بر اساس این گزارش امکان ثبت سه نام که دارای مفهوم و ترجیحا ریشه در تاریخ، فرهنگ و اکو سیستم ایران علی الخصوص جنوب شرق کشور و استان کرمان را دارد، هم اکنون در سایت کرمان موتور فراهم است.

کانسپت ارائه شده بر مبنای پلتفرم PS1/ برای این محصول مسابقه انتخاب نام انجام شده است

پس از درج اسامی و دلیل انتخاب، شماره رهگیری به فرد ثبت کننده تعلق می‌گیرد و در نهایت به نام برگزیده یک دستگاه خودرو تعلق خواهد گرفت.

علاقمندان می‌توانند برای ثبت نام به سایت کرمان موتور به آدرس https://kermanmotor.com/ مراجعه کرده و در بخش مسابقه اسامی پیشنهادی را ثبت نمائید.

Share