کارلوس کی‌روش: تلاش می‌کنیم باعث افتخار، غرور و شادی کشور شویم

وزیر ورزش و جوانان شب گذشته راهی هتل محل اقامت تیم ملی شد و با بازیکنان و کادرفنی دیدار کرد. در پایان عکس دسته جمعی با حضور وزیر ورزش و جوانان، مهدی تاج، مهدی محمدنبی، کارلوس کی‌روش و بازیکنان گرفته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ورزش ۳، حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان چهارشنبه شب با حضور در اردوی تیم ملی با سرمربی، اعضای کادر و بازیکنان تیم ملی دیدار کرد.

در این دیدار که با صرف شام ملی‌پوشان همراه بود، در ابتدا کارلوس کی‌روش دستیاران خود را به وزیر ورزش و جوانان معرفی کرد و سجادی برای آنها در ماموریت پیش‌رو آرزوی موفقیت نمود.

در ادامه وزیر ورزش و جوانان به همراه سرمربی تیم ملی در جمع بازیکنان حاضر شدند و دقایقی برای بازیکنان صحبت کردند.

سجادی با خسته نباشید به بازیکنان و اعضای کادر تیم ملی گفت: باعث افتخار است که در جمع شما حضور دارم. برای تک تک شما عزیزان آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم اردوهایی که تاکنون پشت سر گذاشته‌اید خوب بوده باشد. همچنین امیدوارم چند روز باقی مانده هم به بهترین شکل پیش برود.

وی افزود: در جلسه چهارشنبه هیئت دولت ذکر خیر همه شما شد و زحمات شما و فعالیت‌های آقای کی‌روش را در هیئت دولت گزارش دادم. همه خیلی مشتاقند که بهترین اخبار را بشنوند و بسیار پیگیر کارهای شما هستند. هیئت دولت پیگیر شما، تیم ملی و اتفاقات خوبی است که ان‌شاءالله با تلاش شما در قطر می‌افتد. اکنون هم به نمایندگی از دولت در کنار شما حضور دارم و برای شما آرزوی موفقیت می‌کنم.

پس از پایان صحبت‌های وزیر ورزش و جوانان، سرمربی تیم ملی هم با قدردانی از حضور سجادی اظهار داشت: از طرف تک تک بازیکنان و اعضای تیم از جنابعالی به‌خاطر تشریف‌فرمایی‌تان تشکر می‌کنم. شما نه تنها مسئول اداره ورزش کشور، بلکه برای ما یک قهرمان ملی هستید.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: تمام بازیکنان باید از شما به عنوان قهرمان دوومیدانی یاد بگیرند. امیدوارم که بازیکنان ما مسیر شما را ادامه دهند البته احتمالا به سرعت شما نخواهند بود (با خنده). به شما بابت تمام دستاوردهایتان برای تاریخ ورزش ایران تبریک می‌گویم. مطمئنم که تمام بازیکنان تمام تلاش‌شان را خواهند کرد تا باعث افتخار، غرور و شادی کشور شوند.

در پایان عکس دسته جمعی با حضور وزیر ورزش و جوانان، مهدی تاج، مهدی محمدنبی، کارلوس کی‌روش و بازیکنان گرفته شد.

Share