در راستای اجرای طرح مقابله و جمع‌آوری اراذل و اوباش صورت گرفت؛

دستگیری و احضار ۲۷ نفر از اراذل و اوباش در رودسر و ۲۵ نفر در رودبار

سرهنگ سیدجلال‌الدین جوانمردی، فرمانده انتظامی شهرستان رودسر گفت: در راستای اجرای طرح مقابله و جمع‌آوری اراذل و اوباش ۱۹ نفر از این افراد دستگیر و ۸ نفر از آن‌ها به پلیس امنیت احضار شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی شهرستان رودسر گفت: در راستای اجرای طرح مقابله و جمع‌آوری اراذل و اوباش ۱۹ نفر از این افراد دستگیر و ۸ نفر از آن‌ها به پلیس امنیت احضار شدند.

سرهنگ سیدجلال‌الدین جوانمردی ضمن هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی در جامعه اظهار داشت: پلیس اجازه قدرت‌نمایی و جولان دادن به اراذل و اوباش را نخواهد داد.

وی افزود: به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی و در راستای اجرای طرح ۲ روزه برخورد با اراذل و اوباش، شناسایی و کنترل این افراد در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر گفت: در این طرح ۱۹ نفر از اراذل و اوباش که با ایجاد رعب و وحشت سبب مزاحمت برای شهروندان می‌شدند دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در این طرح ۸ نفر از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار نیز به پلیس امنیت احضار و از آن‌ها در خصوص‌عدم ارتکاب هرگونه ناهنجاری اجتماعی تعهد اخذ شد.

سرهنگ جوانمردی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس به عنوان خادم مردم، مطابق با قانون و در سایه حمایت‌های قضائی با افرادی که برای مردم ایجاد مزاحمت کنند با قدرت و قاطعیت برخورد می‌کند و در این راستا به هیج وجه با قانون شکنان مماشات نخواهد کرد.

دستگیری و احضار ۲۵ نفر از ارازل و اوباش در رودبار

فرمانده انتظامی رودبار گفت: در راستای طرح مقابله با ارازل و اوباش، ۱۰ نفر از این افراد شرور دستگیر و ۱۵ نفر از آن‌ها به پلیس امنیت احضار شدند.

سرهنگ عیسی روشن‌قلب ضمن هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی در جامعه اظهار داشت: پلیس اجازه قدرت‌نمایی و جولان دادن به اراذل و اوباش را نخواهد داد.

وی در ادامه افزود: در راستای اجرای طرح ۲ روزه برخورد با اراذل و اوباش به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان رودبار، شناسایی و کنترل این افراد در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار گفت: در این طرح ۱۰ نفر از اراذل و اوباش که با ایجاد رعب و وحشت سبب مزاحمت برای شهروندان می‌شدند دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: در این طرح ۱۵ نفر از ارازل و اوباش شناسنامه دار و نوظهور نیز شناسایی و به پلیس امنیت احضار و از آن‌ها در خصوص‌عدم ارتکاب هرگونه ناهنجاری اجتماعی تعهد اخذ شد.

سرهنگ روشن‌قلب در پایان با تاکید بر برخورد قاطعانه و بدون اغماض مجموعه انتظامی با اراذل و اوباش، خاطرنشان کرد: برخورد با اراذل و اوباش از خواسته‌های مردم و یکی از اولویت‌های اصلی پلیس است.

Share