صبح روز چهارشنبه؛

بازدید استاندار گیلان از پروژه های مهم تجاری، اقتصادی و گردشگری بندر آستارا

استاندار گیلان صبح امروز در سفر یک روزه به بندرآستارا از پروژه های مهم تجاری، اقتصادی و گردشگردی این شهرستان مرزی بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، اسدالله عباسی در ادامه بازدیدهای میدانی از شهرستانهای مختلف گیلان؛ صبح امروز در سفر یک روزه به آستارا با همراهی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی مرتبط، از روند گسترش پایانه حمل و نقل صادراتی کالا، پروژه گردشگری تالاب بین المللی استیل و نیز مسیر ریل‌گذاری راه آهن رشت- آستارا در این شهرستان بازدید کرد.

استاندار گیلان در این بازدیدها تاکید کرد که همه پروژه‌ها به ویژه طرح‌هایی که مرتبط با فرآیند تقویت تجارت هستند، با همتی مجدانه و عزمی جهادی و انقلابی، به سرانجام برسد و تاخیر در بهره برداری از آن‌ها، پذیرفتنی نیست.

وی با اشاره به مسیر شمال جنوب و نقش مهم راه آهن گیلان در آستارا با عنایت به منویات و ارزش‌گذاری رهبر معظم انقلاب و تاکیدات رئیس جمهوری به این مهم؛ ادامه داد: فعال شدن اقتصاد دریا، تسهیل تجارت دریایی و حمل و نقل دریایی و زمینی از جمله ثمرات تکمیل مسیر یادشده است.

دکتر عباسی از مسئولان خواست با جدیت امور را به دست گرفته و بر اتمام پروژه‌های نیمه تمام و به سرانجام رساندن آن‌ها همت گمارند.

بازدید میدانی از پروژه‌های مهم عمرانی عام المنفعه، کشاورزی، صنعتی، گردشگردی و اقتصادی، دیدار چهره به چهره با مردم، نشست با تجار و بازرگانان، بهره برداری از ساختمان مرمت شده امام زادگان ابراهیم و قاسم (ع) و دیدار با خانواده معزز شهید از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه دکتر عباسی نماینده عالی دولت در استان به شهرستان مرزی بندر آستارا است.

Share