مجوز احداث آزادراه چالوس-رامسر در هیئت دولت صادر شد

سید شمس الدین حسینی، نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی از صدور مجوز برای احداث آزادراه چالوس-رامسر در هیئت دولت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس از صدور مجوز برای احداث آزادراه چالوس-رامسر در هیئت دولت خبر داد.

سید شمس الدین حسینی اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته، با تصویب هیئت وزیران، به وزارت راه و شهرسازی (سازمان ملی زمین و مسکن) اجازه داده شد تا سقف مبلغ ۳۰ هزار میلیارد ریال به ارزش کارشناسی روز، اراضی را در اختیار این وزارتخانه قرار دهد.

وی افزود: این واگذاری برای تأمین بخشی از هزینه‌های احداث پروژه آزادراه‌های تهران- شمال در چهارچوب قوانین و مقررات مربوط صورت می‌گیرد و به شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور واگذار می‌شود.

حسینی‌پور یادآور شد: همچنین به منظور تسریع در آغاز عملیات اجرایی و فرایند تأمین مالی پروژه آزادراه چالوس-رامسر، به وزارت راه و شهرسازی برای انعقاد قرارداد با «شرکت احداث، نگهداری، بهره برداری و انتقال آزادراه چالوس-رامسر» به سهامداری کنسرسیوم بانک‌های مختلف مجوز داده شد.

Share