پس از درخشش مقابل براگا؛

طارمی: به احترام مردم ایران خوشحالی نکردم | هواداران باعث افزایش انگیزه ما می‌شوند

در یک دیدار حساس و تماشایی در چارچوب هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر پرتغال، تیم فوتبال پورتو در شب درخشش خیره‌کننده طارمی موفق به گلباران براگا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ورزش ۳، یک شب فوق‌العاده دیگر برای مهدی طارمی و پورتو رقم خورد. آبی و سفیدهای بندرنشین توانستند نخستین شکست فصل را به براگا تحمیل کرده و این تیم را با ۴ گل در هم بکوبند. مهاجم ایرانی نیز در این بازی یک پاس گل داد، روی ۲ گل تیمش نیز آخرین پاس منجر به گلسازی را به هم‌تیمی‌هایش رساند و عامل اخراج مستقیم گلر حریف بود.

طارمی در این بازی همه کار کرد و تنها در باز کردن دروازه حریف ناکام بود. نکته جالب در این بازی، عدم خوشحالی مهاجم ایرانی روی گل‌های پورتو بود که همین مسئله نیز باعث شد تا در پایان دیدار شب گذشته و در مصاحبه پس از بازی، از او در این خصوص سوال شود.

طارمی درخصوص خوشحالی نکردن پس از گل‌های پورتو گفت: من هم خوشحالم و هم غمگین. برای پورتو خوشحالم، چون ما بازی را بردیم. اما با توجه به اتفاقاتی که در ایران می‌گذرد، نتوانستم گل‌ها را جشن بگیرم. به احترام مردمم نتوانستم این کار را انجام دهم. من هم به خاطر آن‌ها اینجا هستم.

او درباره بازی نیز گفت: ما بهترین موقعیت‌ها را داشتیم و و کارمان را خوب انجام دادیم. خوشبختانه به پیروزی رسیدیم. بازی در دراگائو همیشه فوق‌العاده است. هواداران ما فوق‌العاده هستند. آن‌ها باعث افزایش انگیزه ما می‌شوند.

Share