روزنامه کیهان: تروریست ها و اراذل اجاره ای به کیهان حمله کردند، شیشه ها را شکستند و گریختند

«پادوهای دشمن نقاب ‌انداختند به جنایتکاران امان ندهید‌»، «بازداشت ۲۶۰ اغتشاشگر؛ ۹ تبعه اروپایی و ده‌ها تروریست تکفیری و تجزیه‌طلب»، «سپاه، مقر بیرونی مزدوران اسرائیل را درهم کوبید، مزدوران داخلی در انتظار مجازات»‌، «همصدایی مجدد افراطیون اصلاح‌طلب با اسرائیل علیه ملت ایران»، «آرزوهای آمریکا و اسرائیل زیر پای مردم لگدمال شد»، «مردم حجت را تمام کردند، نوبت مجازات پادوهای آمریکاست»، «انتقام ناکام دشمن از حماسه اربعین با اسم رمز گشت ارشاد!»، «آمریکا بعد از شکست آشوب،‌ پرچم تحریم را بالا برد» و.. تنها بخشی از عناوین اصلی روزنامه کیهان در روزهای اخیر و در واکنش به آشوب و اغتشاش تروریست‌ها و اراذل اجاره‌ای مزدور بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، روزنامه کیهان در گزارشی از حمله به ساختمانش خبر داد.

در گزارش این روزنامه آمده است:

“عصر دیروز (شنبه) تعدادی از تروریست‌ها و اراذل اجاره‌ای با در دست داشتن انواع سلاح سرد به دفتر روزنامه کیهان حمله کرده و ضمن شکستن شیشه‌های روابط عمومی و پنجره‌های بیرونی به بخش‌هایی از ساختمان این موسسه نیز آسیب زدند. گفتنی است یکی از شیشه‌ها نشانه‌ای از شلیک گلوله دارد.

اوباش اجاره‌ای که طی روزهای گذشته در تجمعات سازماندهی شده، آموزش دیده و با برنامه به دنبال ایجاد اغتشاش بودند و اقدام به تخریب و آتش‌زدن اموال عمومی از شعب بانک‌ها گرفته تا ساختمان‌های اداری و انتظامی، خودروهای امدادی و شخصی کرده بودند، عصر دیروز با تجمع مقابل ساختمان موسسه کیهان ابتدا با پرتاب کوکتل مولوتف و استفاده از موانع بتنی بدنبال مسدود کردن خیابان بودند و سپس با فحاشی و سردادن شعارهای تند علیه کیهان و حسین شریعتمداری مدیرمسئول آن، قصد ورود به ساختمان روزنامه را داشتند که با ممانعت نیروهای حراست موسسه و همچنین اقدام به‌موقع معاونت اطلاعات سپاه محمد رسول‌الله(ص) در اعزام نیروهای سپاه و بسیج، تنها به بخشی‌هایی از ساختمان موسسه آسیب رسانده و‌ گریختند.گ

Share