بیانیه والدین حنانه کیاکجوری یکی از جانباختگان حوادث اخیر

والدین حنانه کیاکجوری یکی از جانباختگان اغتشاشات اخیر در نوشهر با صدور بیانه ای، اغتشاش از سوی عده ای از آشوبگران فتنه گر که موجب برهم زدن امنیت مردم، مصدوم و کشته شدن تعدادی از هموطنان در این شهر شد را محکوم کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در بیانیه خانواده جانباخته حادثه اخیر نوشهر که عصر امروز چهارشنبه نسخه‌ای از آن به دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی نوشهر ارسال شد، آمده است: همواره دلداده آیین محمدی و انقلاب اسلامی هستیم و اغتشاشات اخیر و هرگونه مداخله خارجی را محکوم می‌کنیم.

این بیانیه افزوده است: مردم شریف و مسلمان ایران همانطور که مستحضر هستید متاسفانه برای نوبتی دیگر، انتقادی که باید به نحوی معقول و نجیبانه عرضه می‌شد، متاسفانه این اعتراض با همراهی سوء استفاده کنندگان بیگانه به اغتشاش کشیده شد.

در این بیانیه آمده است: با شعله گرفتن آن افساد ها، احراق‌ها و خشونت‌ها فرزند دلبندمان مرحومه حنانه کیاکجوری مظلومانه و بی‌گناه جان باخت.

این والدین در این بیانیه اظهارداشتند: طی این مدت در کنار محبت‌ها و همدردی‌هایی که از سوی مسوولان و آحاد ملت ایران شاهد بودیم و خاک پای‌شان هستیم، اما شاهد مداخله‌گری مقام‌های رسمی کشورهایی بوده‌ایم که سال‌ها دستشان به ترور انسانی و اقتصادی ملت ما آلوده است تا از سفر آسمانی حنانه و بردن نام دختر عزیزمان به مطامع سیاسی خویش برسند.

این بیانیه خاطرنشان می‌کند: به صراحت اعلام می‌داریم، مانند گذشته و تمامی دوران انقلاب، که این خانواده با دادن شهید و آزاده در راه دین و وطن، دلدادگی‌اش را به آیین محمدی و انقلاب اسلامی مشق نموده، حقوق حقه فرزند عزیزمان و خونخواهی او را از مراجع رسمی نظام جمهوری اسلامی ایران پیگیری کرده و بر اساس قوانین بین المللی، با هرگونه مداخله خارجی در این خصوص مخالف هستیم.

العاقبه للمتقین”ریبع کیاکجوری و معصومه آذری والدین مرحومه حنانه کیاکجوری.

Share