واکنش دو نماینده رشت به اعتراضات

نماینده رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت اقدامات اغتشاشگران، تاکید کرد: پلیس در هر کشوری حافظ امنیت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایسنا، محمدرضا احمدی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: نگذارید رشادت‌های پیشکسوتان جهاد و شهادت در پیچ و خم زندگی روزمره به فراموشی سپرده شود. هنجارشکنی در هر کشوری محکوم است. در هر کشوری پلیس حافظ امنیت است. نگذارید عده‌ای معلوم الحال به بهانه‌های مختلف زحمات پلیس را نادیده بگیرند.

نماینده رشت در ادامه اظهار کرد: اغتشاش در هر کشوری محکوم است، به ویژه در شهر رشت که اغتشاشگران آسیب‌هایی به مساجد، آمبولانس‌ها و مردم ولایتمدار و نیروهای پلیس وارد کرده اند. ما این اقدامات را به شدت محکوم می‌کنیم. ما ملت بزرگ ایران تا جان در بدن داریم پای ولایت و خون شهدا ایستاده ایم. برخی افراد چه در داخل و چه در خارج به بهانه‌های مختلف از جمله درگذشت فردی کینه‌های نهفته خود را افشا کرده اند.

کوچکی نژاد: مردم متدین گیلان مراقب باشند دشمنان از احساسات آنان سوء استفاده نکنند

جبار کوچکی نژاد، نماینده رشت و عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس در جلسه روز چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: مردم متدین و انقلابی گیلان مراقب باشند دشمنان از احساسات آنان سوء استفاده نکنند.

وی با بیان اینکه «کشور به آرامش نیاز دارد»، اظهار کرد: از دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی انتظار می‌رود مراقب باشند که به بیت‌المال آسیبی نرسانند.

Share