خیابانی: اصلا من مقصر بی‌نظمی؛ خاک بر سر من!

بی‌نظمی در رونمایی از کاپ جام جهانی؛ نمایندگان فیفا جام جهانی را مُهر‌و‌موم کردند و بردند!

مراسم رونمایی از کاپ جام جهانی در تهران به غیرمنتظره‌ترین شکل ممکن پیش رفت. جواد خیابانی به بی‌نظمی ایجاد شده در مراسم رونمایی از کاپ مسابقات جام جهانی واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از “ورزش سه” در حالی‌که مراسم رونمایی از جام جهانی با حضور بزرگان فوتبال کشور و اعضای کادرفنی تیم ملی و بازیکنان و ارکان مختلف ملی و باشگاهی فوتبال ایران در برج میلاد برگزار می‌شد، پایانی ناخوشایند از این مراسم در ذهن حاضرین به ثبت رسید.

از ابتدای مراسم، بی‌نظمی غیرقابل توصیفی در مراسم وجود داشت. جواد خیابانی بعد از رفت و برگشت و پخش آیتم‌هایی برای حضار، از بازیکنان پیشین ایران در جام‌های جهانی دعوت کرد تا روی سن حاضر شوند. از زمانی که بازیکنان تیم‌های ملی ایران در جام‌های جهانی به حضور روی استیج دعوت شدند، نمایندگان فیفا به برگزارکنندگان مراسم بابت رعایت‌نشدن پروتکل‌ها تذکر دادند و خواهان اتمام این ماجرا شد. این اتفاق در حالی رخ داده بود که جواد خیابانی به‌عنوان مجری مراسم در خلال صحبت‌هایش به حضار قول می‌داد که خیالشان راحت باشد و او همه را برای گرفتن عکس صدا خواهد کرد.

بی‌نظمی غیرقابل‌تصور در نهایت کاسه صبر نماینده فیفا را لبریز کرد تا با جمع کردن و قرار دادن کاپ در کیف مخصوص، مراسم را با ناراحتی به اتمام برساند.

در این لحظات نماینده فیفا از این اتفاقات شاکی شد و با عصبانیت بسیار زیادی کاپ را جمع کرد و در کیف مخصوص آن قرار داد و حتی قفل آن را هم زد. در ادامه نورپردازی سالن متوقف شد.
بعد از این اتفاق خیابانی که می‌خواست نظم را به مراسم برگرداند از حضار درخواست کرد بر سر جای خود بنشینند. احسان محمدی، مسئول دپارتمان مسئولیت اجتماعی فدراسیون فوتبال هم با کنایه به حضار می‌گفت که ممنونم از این که نظم مراسم را رعایت کردید…

این اتفاق در حالی رخ داد که حمیسی، مدیر حراست فدراسیون فوتبال در خصوص این اتفاقات گفت: این جام را با تشریفات خاص و رده حفاظتی بالا وارد ایران کردیم و به همین ترتیب هم از ایران خارج خواهد شد و فدراسیون برای این مراسم سنگ تمام گذاشت. این بی‌نظمی روی سن دلایلش ارتباطی به ما ندارد و هیجانی که برای گرفتن عکس بین دوستان، ورزشکاران و پیشکسوتان وجود داشت؛ باعث این اتفاقات شد.

استفاده از سفره قلمکار برای رونمایی از کاپ مسابقات جام جهانی یکی از مواردی بود که تعجب نمایندگان فیفا را به دنبال داشت.

گرفتن عکس یادگاری با جام جهانی در حال لایک دادن ( به چه چیزی؟) یا حضور افراد متفرقه نوجوان در کنار کاپ از نکات قابل تامل بود!

 

خیابانی: اصلا من مقصر بی‌نظمی؛ خاک بر سر من!

جواد خیابانی مجری برنامه رونمایی از کاپ جام جهانی ۲۰۲۲ در واکنش به اینکه صحبت‌های او باعث ایجاد بی‌نظمی در برنامه گفت: من مقصر هستم؟ من گفتم همه عکس خواهید گرفت؛ نگفتم همه بیایید. گفتم بنشینید یکی یکی دعوت‌تان می‌کنم.

خیابانی سپس خطاب به خبرنگاران گفت: برنامه به این خوبی اجرا شده؛ شما به چه چیزی گیر دادید؟

او سپس در خصوص نحوه خارج کردن جام از مراسم گفت: این را باید به هموطنان من بگویید. من گفتم همه می‌آیید و عکس می‌گیرید. گفتیم صبر کنید و یکی یکی عکس می‌گیرید.

وی در خصوص رفتار بادیگاردها گفت: شما هم وظیفه خودتان را انجام می‌دهید اما دوست دارند عکس بگیرند. چه کار کنم؟ من مامور انتظامی هستم؟ من چه کار کنم؟

خیابانی در مورد حضور ۴۰ نفر روی سن توضیح داد: من گفتم صف بایستید و مرتب عکس بگیرید اما نکردند. من چه کار کنم؟ اصلا من مقصر هستم؛ خاک عالم بر سر من. ببخشید.

او در پایان گفت: مردم باید رعایت می‌کردند اما باید حق هم داد. دوست دارد با جام جهانی عکس بگیرد؛ من چه کار کنم؟

Share