رییس کل دادگستری گیلان؛

اجرای عدالت و کوتاه کردن دست زیاده خواهان باید برنامه اصلی مسئولان باشد

رئیس کل دادگستری استان گیلان از بیمارستان میلاد لاهیجان و پارک باغ نارنج بازدید کرد و در نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم این شهرستان که با حضور دهیاران، اعضای شوراهای اسلامی و مسئولان شهرستان تشکیل شد حضور یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان از بیمارستان میلاد لاهیجان و پارک باغ نارنج بازدید کرد و در نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم این شهرستان که با حضور دهیاران، اعضای شوراهای اسلامی و مسئولان شهرستان تشکیل شد حضور یافت.

 حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به اینکه عده‌ای افراد سودجو اراضی کشاورزی و زراعی را به قیمت اندک از کشاورزان خریداری می‌نمایند تصریح کرد: این افراد با تغییر کاربری‌های غیر مجاز اقدام به ساخت و ساز ویلاهای مجللی می‌نمایند و از این طریق هزینه هنگفتی را به دست می‌آورند.

وی با تاکید بر اینکه اولویت باید مردم و سود و زیان آن‌ها باشد اظهار داشت: اجرای عدالت و کوتاه کردن دست زیاده خواهان باید برنامه اصلی مسئولان باشد.

رییس شورای قضایی استان از دهیاران خواست تا در حفظ زمین‌های کشاورزی روستاییان اهمال ننموده و دقت بیشتری داشته باشند و تغییر کاربری‌ها و تصرفات غیر مجاز را به دستگاه قضایی گزارش نمایند.

احمد آقایی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان که در این بازدید حضور داشت با اشاره به اینکه بیمارستان میلاد لاهیجان بستر مناسبی در ارائه خدمات پزشکی و بهداشتی در شرق استان می‌باشد اظهار داشت: اختلافاتی در بحث واگذاری بیمارستان و همچنین کمبود‌هایی در زمینه امکانات و تجهیزات آن وجود دارد که امید است بزودی مرتفع شود.

وی با بیان اینکه ساختمان مخروبه‌ای که در پارک باغ نارنج واقع است موجبات نگرانی و ناامنی را برای شهروندان فراهم کرده است افزود: مالکیت این ساختمان بر عهده شهرداری است و باید به طور کامل در اختیار این سازمان قرار گیرد تا به صورت بهینه‌ای مورد بهره برداری قرار گیرد.

Share