ابعاد درگذشت «مهسا امینی» روشن شود | این شیوه برخورد با مسئله حجاب به جایی نمی‌رسد

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا با این نوع حرکت ها و این شیوه برخورد با مسئله حجاب نه تنها به هدف خود نمی رسیم بلکه از مسیر اصلی نیز دور می شویم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، به نقل از ایسنا، بهزاد رحیمی با تاکید بر ضرورت پیگیری ابعاد فوت مهسا امینی، بیان کرد: همه ما از فوت خانم مهسا امینی که همشهری ما و خواهر تمام مردم ایران بوده است ناراحت هستیم. ما از طریق ظرفیت های قانونی خواستار روشن شدن ابعاد این موضوع هستیم. باید نوع برخوردی که با مسئله بدحجابی شده و ارشادی که صورت گرفته روشن شود.

وی اظهار کرد: قطعا با این نوع حرکت‌ها و این شیوه برخورد با مسئله نه تنها به هدف خود نمی‌رسیم بلکه از هدف اصلی نیز دور می شویم. ما خواستار پیگیری جدی این موضوع هستیم و ابعاد آن باید روشن شود. اگر در این موضوع تخلفی هم صورت گرفته است حتما باید افراد خاطی شناسایی و برخورد لازم نیز صورت گیرد.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اگر در همان ساعات اولیه اطلاعات دقیق در اختیار جامعه قرار می‌گرفت این موضوع مورد سوءاستفاده رسانه های معاند قرار نمی‌گرفت و حق طلبی و مطالبه ای که برای روشن شدن ابعاد این حادثه داریم به حاشیه کشیده نمی شد. مطالبه ما حق خواهی و روشن شدن ابعاد موضوع است تا جلوی تکرار چنین اتفاق هایی گرفته شود.

Share