نحوه خرید بلیط هواپیما به صورت اینترنتی در تی بلیط

در Tbilit.com چندین استراتژی ساده وجود دارد که می توانید برای به حداقل رساندن هزینه های خود برای رزرو پرواز از جیب خود استفاده کنید.

هنگام خرید بلیط پرواز، اولین کاری که می‌خواهید انجام دهید این است که در گوگل شروع به جستجو برای پرواز مورد نظر خود کنید. به‌جای بازدیدهای وقتگیر از وب‌سایت‌های مختلف، با جستجو در سایتی شروع کنید که نتایجی مطمئن از خطوط هوایی متعدد و ترکیب‌های مختلف شرکت‌های هواپیمایی ایجاد می‌کند. می‌توانید با Tbilit.com شروع کنید. همچنین می‌توانید در Google Flights برای پرواز های خارجی که یک موتور جستجوی بسیار قدرتمند است (مخصوصاً هنگام برنامه‌ریزی سفر جایزه) جستجو کنید. فقط به خاطر داشته باشید که این یک پلت فرم رزرو نیست، بنابراین شما نمی توانید از طریق سایت بلیط رزرو کنید.

تی بلیط

هرچه بتوانید با تاریخ و زمان سفر سازگارتر باشید، احتمال اینکه قیمت مناسبتری پیدا کنید بیشتر است. پرواز در اواسط هفته اغلب ارزان تر از آخر هفته است. داده‌های Tbilit.com نشان می‌دهد که پرواز های داخلی در روز سه‌شنبه در طول تعطیلات تابستانی به جای شنبه، به طور متوسط ​​پایینتر است. بررسی کنید که آیا می توانید با پرواز در صبح زود یا اواخر شب نیز صرفه جویی کنید.

اگر برای شما ساعت پرواز فرقی ندارد پس می توانید مقداری در این بخش به بهبود هزینه ها کمک کنید. استفاده از این تابع جستجو به شما این امکان را می دهد که تاریخ تعطیلات خود را بر اساس زمان ارزان ترین پروازها انتخاب کنید که به نوبه خود می تواند به شما در پایین آوردن نرخ  خرید بلیط هواپیما از تی بلیط کمک کند.

خرید بلیط هواپیما رشت انتخاب گسترده‌ای را از میان پروازهای چارتر در اختیار مسافران قرار می‌دهد و خرید اینترنتی بلیط هواپیما چارتر و لحظه آخری را برای مسافران عزیز راحت می‌کند. همانطور که گفتیم در ایامی به جز ایام تعطیل، هر چه به تاریخ پرواز نزدیکتر شویم نرخ بلیط لحظه آخری ارزان‌تر می‌شود( این مورد در بازه های ایام خاص صدق نمی کند) به صورت کلی با مشاهده روند تغییر بلیط‌ها و چک کردن قیمت آن در روزهای متوالی می‌توان نسبت به نرخ حدودی بلیط لحظه آخری آگاهی پیدا کرد.

فرودگاه رشت در بلوار ولیعصر کلانشهر رشت واقع شده‌است. تأسیس فرودگاه رشت به سال ۱۳۵۴خورشیدی بازمی‌گردد.

در دهه بیست شمسی برای تسریع حمل ونقل مسافر و کالا، فرودگاهی در رشت راه‌اندازی شد. باند این فرودگاه در جوار کارخانه الکتریک ایران رشت (لامپ سازی) خیابان رودباری کنونی قرار داشت که نزد اهالی قدیم این شهر، به زمین طیاره یا بالون صحرا معروف بود. فرودگاه مزبور که سال‌ها با نام سلیمان داراب نیز خوانده می‌شد، در ۱۸ خرداد ۱۳۲۶ به همت محمود ضرابی، نمایندهٔ وقت ادارهٔ هواپیمایی کشوری (وزارت راه) در گیلان رسماً افتتاح شد. ابتدا روزهای دوشنبه و پنج شنبه در مسیر هوایی رشت-تهران-تبریز و بالعکس شرکت سهامی هواپیمائی ایران پرواز می‌کرد. این فرودگاه بعدها، پس از چندین سال فعالیت تعطیل شد و تأسیساتش در سال ۱۳۴۴ به محل فرودگاه در بلوار ولی عصر فعلی رشت ساخته شده بود، منتقل گردید و از سال ۱۳۴۷ به‌طور رسمی به عنوان اولین فرودگاه مدرن استان گیلان افتتاح شد.

خرید بلیط هواپیما رشت به مشهد لحظه آخری از جمله بلیط های چارتری هستند که به دلیل کمبود متقاضی در لحظات پایانی منتهی به پرواز ارزان شده اند. در این نوع بلیط ها چارتر کننده ها زمانی که تعداد مسافران کمتر از تعداد صندلی های خریداری شده باشد نمیتوانند تمام بلیط های موجود خود را به فروش برساند لزا قیمت هر بلیط را کاهش میدهد تا بتواند مسافران بیشتری را جذب کرده و از ضرر جلوگیری کنند.

چطور می توان ارزانترین بلیط هواپیما را برای یک مقصد مشخص یافت؟ با مراجعه به سایت تی بلیط، قیمت بلیط هواپیما در سایت های مختلف فروشنده بلیط قابل مقایسه می باشد. لذا بدین روش خرید بلیط هواپیما ارزان را در کوتاه ترین زمان فراهم آورد.

خدمه ما از کارشناسان سفر Tbilit.com اینجا هستند تا به شما کمک کنند دنیا را ببینید و تجربه سفر خود را ساده کنید. ما اطلاعات داخلی، الهام‌بخش سفر و نکات برنامه‌ریزی سفر را داریم که در هیچ جای دیگری نمی‌توانید پیدا کنید. ما حتی روش های انحصاری خود را مستقیماً به شما نمایش می دهیم.

چگونه می توانیم ارزان ترین پروازهای اهواز را در Tbilit پیدا کنم؟

تی بلیط یک موتور جستجو بلیط هواپیما است که به شما این امکان را می دهد تا قیمت بلیط هواپیما ارزان را در یک نگاه از جستجو از شرکت های هواپیمایی باهم مقایسه کنید. می‌توانید با تغییر تاریخ‌های سفر، ایرلاین های هواپیمایی و پروازهای بدون توقف برای دریافت بهترین قیمت، پروازهای ارزان‌تری دریافت کنید.

با استفاده از تقویم و گذاشتن فیلتر خرید بلیط هواپیما رشت به شیراز می توانید از  سایت تی بلیط هر روز ارزان ترین بلیط هواپیما مناسب با همان تاریخی که شما می خواهید قابل مشاهده خواهد بود.

خرید بلیط هواپیما می تواند یک تلاش پیچیده باشد، زیرا بسیاری از شرکت های هواپیمایی برای جذب مشتریان رقابت می کنند و قیمت ها را مرتباً تنظیم می کنند. خوشبختانه در Tbilit.com چندین استراتژی ساده وجود دارد که می توانید برای به حداقل رساندن هزینه های خود برای رزرو پرواز از جیب خود استفاده کنید. حتی اگر فقط دو یا سه مورد از این موارد را به عنوان نقطه شروع انتخاب کنید، به خوبی در مسیر یافتن پروازهای ارزان قیمت برای سفر بعدی خود خواهید بود.

Share