لغو بازی خداحافظی سیدجلال حسینی؛

ملوان از بازی دوستانه با پرسپولیس انصراف داد | اطلاعیه پرسپولیس غیرحرفه‌ای و نامحترمانه است

باشگاه ملوان بندرانزلی نسبت به بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص انجام بازی خداحافظی سیدجلال حسینی واکنشی همراه با گلایه نشان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در شرایطی که از چندی پیش شایعه مربوط به‌عدم برگزاری دیدار تدارکاتی پرسپولیس مقابل ملوان در استادیوم آزادی به مناسب خداحافظی سیدجلال حسینی منتشر شده بود، این خبر اکنون از سوی باشگاه ملوان تایید شد.

این در حالیست که ساعاتی پیش باشگاه پرسپولیس در بیانیه‌ای مدعی شده بود که برنامه‌ریزی‌ها برای انجام یک بازی خداحافظی مناسب و در شأن سیدجلال حسینی در حال انجام است. هرچند سیدجلال حسینی آنقدر بزرگ است که بهتر بود بازی خداحافظی‌اش در مقابل یک تیم بزرگ خارجی انجام می‌شد اما به دلیل کمبود زمان و در پیش بودن مسابقات لیگ برتر این امکان وجود نداشت.

در اطلاعیه باشگاه ملوان بندرانزلی آمده است: با توجه به اطلاعیه غیر حرفه‌ای و نامحترمانه باشگاه پرسپولیس تهران در صفحه‌ی رسمی این باشگاه در خصوص دیدار دوستانه با تیم ملوان بندرانزلی، باشگاه ملوان اعلام می‌نماید ضمن احترام به هواداران باشگاه پرسپولیس، به احترام هواداران خود و برای حفظ‌شان باشگاه ملوان، از انجام این دیدار دوستانه انصراف می‌دهد.

عذرخواهی باشگاه پرسپولیس از باشگاه ملوان

باشگاه پرسپولیس در ارتباط با بازی دوستانه با ملوان اطلاعیه‌ای صادر کرد.

 

در این اطلاعیه آمده است:

امروز و طی خبری رسمی از سوی باشگاه پرسپولیس شایعه لغو دیدار دوستانه با ملوان تکذیب شد.‌ در این خبر به این موضوع اشاره شد که سیدجلال حسینی به عنوان کاپیتان پرافتخار پرسپولیس شایسته خداحافظی در یک بازی رسمی با یک باشگاه بزرگ خارجی است. بدیهی است در بیان این واقعیت که برای خداحافظی سیدجلال حسینی، بازی با «تیم بزرگ خارجی» فراهم نشد، کوچک شمردن تیم ملوان یا بی‌احترامی به این تیم و جایگاهش مدنظر نبوده است.

گواه این ادعا نیز آن است که اتفاقا در جمله نخست آن خبر آمده: «برنامه‌ریزی‌ها برای انجام یک بازی خداحافظی مناسب و در شأن سیدجلال حسینی در حال انجام است».

در کمال احترام برای باشگاه بزرگ ملوان که در بازگشت به لیگ برتر نیز به عنوان نخستین باشگاه به آنها تبریک گفتیم، اظهار می‌داریم، فارغ از برگزاری یا عدم برگزاری این بازی دوستانه، اگر خبر اعلامی از سوی باشگاه پرسپولیس باعث رنجش خاطر این باشگاه و هوادارانش شده، صمیمانه عذرخواهی می‌کنیم.

Share