قهرمانی تیم ملی فوتبال جوانان ایران در آسیای مرکزی با حضور سه گیلانی

تیم ملی جوانان ایران به سرپرستی افشین ناظمی در آخرین دیدار تورنمنت کافا میزبان این رقابت‌ها را با اقتدار شکست داد و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، تیم ملی جوانان ایران به سرپرستی افشین ناظمی پیشکسوت فوتبال گیلان پس از کسب دو تساوی و یک برد، در چهارمین و آخرین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی آسیای مرکزی (کافا) که در تاجیکستان برگزار شد، با پیروزی ۴ بر صفر میزبان را مغلوب کرد.

شاگردان عبدالصمد مرفاوی بازی را تهاجمی آغاز کردند تا خیلی زود و در دقیقه ۹ به گل برسند؛ امین حزباوی کاپیتان تیم ملی از روی نقطه کرنر این گل را به ثمر رساند و سفیدپوشان را پیش انداخت؛ ۶ دقیقه بعد سعید سحرخیزان روی یک ضدحمله سرعتی دروازه میزبان را باز کرد. سپس نوبت به امیررضا اسلام طلب رسید که روی یک حرکت انفرادی زیبا، در دقیقه ۲۵ گل سوم را وارد دروازه تاجیکستان کند.

تیم ملی در نیمه دوم به اداره بازی پرداخت اما بازهم صاحب موقعیت شد تا در دقیقه ۸۲ امیر شهیم از روی نقطه پنالتی گل چهارم را به ثمر برساند.

با این پیروزی، تیم ملی جوانان با کسب ۸ امتیاز از ۴ بازی، عنوان قهرمانی رقابت‌های آسیای مرکزی را به دست آورد. شاگردان مرفاوی بدون شکست و با ۱۲ گل زده مسابقات را بالاتر از ازبکستان و تاجیکستان به اتمام رساندند.

تیم ملی جوانان ایران با سرپرستی افشین ناظمی پیشکسوت فوتبال گیلان و مهدی جاوید و امیر پیرعلی (بازیکن) از گیلان در این رقابت‌ها حضور داشتند.

Share