عیادت «محمود واعظی» از دکتر نوبخت در بیمارستان

رییس دفتر رییس جمهور سابق کشورمان با انتشار تصاویری از عیادت دکتر نوبخت در بیمارستان، نوشت: در روزهای اخیر بر بالین دوست و همکار قدیمی‌ام، جناب آقای دکتر نوبخت حاضر شدم و از ایشان عیادت کردم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمود واعظی، رییس دفتر رییس جمهور سابق کشورمان با انتشار تصاویری از عیادت دکتر نوبخت در بیمارستان، نوشت: در روزهای اخیر بر بالین دوست و همکار قدیمی‌ام، جناب آقای دکتر نوبخت حاضر شدم و از ایشان عیادت کردم. به گفته کادر پزشکی خوشبختانه عمل جراحی قلبی ایشان با موفقیت انجام شده و شرایط با ثباتی دارند و روز به روز بهتر هم می‌شوند.

ملاقات با آقای دکتر نوبخت، در هر شرایطی خاطره‌انگیز است و بنده را یاد انبوه خاطرات مشترک در طول دوران خدمت، بویژه در زمان دولت تدبیر و امید می‌اندازد.

خصوصا در ایامی که همه ارکان دولت در مقابل هجمه سنگین موسوم به فشار حداکثری -که فروپاشی بنیان‌های اقتصادی کشور را نشانه گرفته بود- ایستاده بودند و اجازه ندادند خواب دشمنان ایران تعبیر شود. آقای دکتر نوبخت، جزء رزمندگان خط مقدم آن نبرد سرنوشت ساز بود. برای ایشان به حق همین ایام عزیز، آرزوی صحت و سلامتی کامل می‌کنم.

Share