دستگیری و احضار ۲۷ نفر اراذل و اوباش در رودسر | پلیس اجازه قدرت‌نمایی و جولان دادن را نخواهد داد

سرهنگ سید جلال الدین جوانمردی، فرمانده انتظامی شهرستان رودسر گفت: در راستای اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش ۱۸ نفر از این افراد دستگیر و ۹ نفر از آن‌ها به پلیس امنیت احضار شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی شهرستان رودسر گفت: در راستای اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش ۱۸ نفر از این افراد دستگیر و ۹ نفر از آن‌ها به پلیس امنیت احضار شدند.

سرهنگ سید جلال الدین جوانمردی ضمن هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی جامعه اظهار داشت: پلیس اجازه قدرت‌نمایی و جولان دادن به اراذل و اوباش را نخواهد داد.

وی در ادامه گفت: به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی و در راستای اجرای طرح ۲ روزه برخورد با اراذل و اوباش در شهرستان رودسر، شناسایی و کنترل این افراد در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر با بیان اینکه در این طرح، ۱۸ نفر از اراذل و اوباش که با ایجاد رعب و وحشت سبب مزاحمت برای شهروندان می‌شدند، دستگیر و با تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند، افزود: همچنین در این راستا ۹ نفر از اراذل و اوباش به پلیس امنیت احضار و از آن‌ها در خصوص‌عدم ارتکاب هرگونه ناهنجاری اجتماعی تعهد اخذ شد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: پلیس به عنوان خادم مردم برابر قانون و در سایه حمایت‌های قضایی با افرادی که برای مردم ایجاد مزاحمت کنند با قدرت و قاطعیت برخورد می‌کند.

Share