جان‌باختن مرد ۵۰ ساله بر اثر برق گرفتگی حین محصور کردن زمین زراعی با سیم برق!

سرهنگ سید جعفر جوانمردی، فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی از جان‌باختن مرد ۵۰ ساله بر اثر برق گرفتگی حین کار در زمین کشاورزی خبر داد و افزود: جسد متوفی برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی از جان‌باختن مرد ۵۰ ساله بر اثر برق گرفتگی حین کار در زمین کشاورزی خبر داد.

سرهنگ سید جعفر جوانمردی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برق گرفتگی فردی در منطقه آبکنار، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران کلانتری ۱۳ و نیروهای امدادی در محل مورد نظر و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد، مردی ۵۰ ساله که در حال محصور کردن زمین زراعی خود با سیم برق برای جلوگیری از ورود حیوانات بوده بر اثر بی‌احتیاطی دچار برق گرفتگی شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی از جان‌باختن این فرد قبل از رسیدن به بیمارستان خبر داد و گفت: در این راستا پرونده قضایی تشکیل و جسد متوفی برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: رعایت اصول ایمنی و دقت در انجام تمامی کارها به منظور جلوگیری از بروز چنین حوادثی، امری لازم و ضروری است.

Share