تکذیب ارسال پیامک از طرف ماموران پست گیلان؛ مردم فریب این پیامک‌ها را نخورند

سرپرست اداره کل پست گیلان به شهروندان گیلانی هشدار داد فریب پیامک‌های جعلی کلاهبرداران را نخورند و به شماره تلفن‌ها اعتماد نکنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرپرست اداره کل پست گیلان در خصوص پیامک‌های جعلی کلاهبرداران گفت: شهروندان فریب پیامک‌هایی با مضمون اینکه من مامور اداره پست هستم و برای شما ابلاغیه قضایی آورده‌ام را نخورند.
محمد حسین هوشنگی افزود: در این پیامک‌ها افراد سودجو با اعلام اینکه، من به شهر آشنایی نداشتم نتوانستم بسته شما را توزیع کنم به شهروندان کد رهگیری می‌دهند تا با جلب اعتماد از آن‌ها اخاذی کنند.
وی با اشاره به اینکه ماموران اداره پست آموزش‌های لازم میدانی و پستی را دیده‌اند و کاملاً به مکان‌ها اشراف دارند گفت: این پیامک‌ها جعلی است و مورد تایید ما نیست.
سرپرست اداره کل پست گیلان با تکذیب این موضوع به شهروندان هشدار داد که فریب این پیامک‌ها را نخورند و به شماره تلفن‌ها اعتماد نکنند.
محمد حسین هوشنگی گفت: افرادسودجو حتی نرم افزاری را با عنوان عدالت مطرح می‌کنند که این نرم‌افزار یک بدافزار است و شهروندان نباید وارد این نرم‌افزار شوند و استفاده کنند.
وی با تاکید بر اینکه نامه رسان‌ها برای هیچ گیرنده‌ای پیامک نمی‌دهند گفت: ماموران پست پس از مراجعه به مکان اگر گیرنده بسته پستی حضور نداشته باشد برگه حضور نداشتن می‌زنند و گیرنده بسته پستی باید به اداره پست مراجعه کند.

Share