مشکلات حوزه ترافیک و پارکینگ باید به حداقل ممکن برسد | لزوم تعامل با مدیران دستگاه‌های اجرایی

رضایی‌پور بیان کرد: مشکلات حوزه ترافیک و پارکینگ باید به حداقل ممکن برسد، آستارا یکی از شهرستان‌های مهم گردشگرپذیر کشور است و باید ارائه خدمات به گردشگران در شأن نام این شهر مهم باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، عنایت رضایی‌پور، فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا در آیین معارفه میثم الوان‌پور شهردار بندر آستارا بیان کرد: وظیفه تمام مسئولان خدمت به مردم و تقویت زیرساخت‌ها بوده و باید دغدغه‌مند عمل کرد.

رضایی‌پور با اشاره به قدمت فرهنگی آستارا در تاریخ تصریح کرد: آستارا ظرفیت‌های فرهنگی، گردشگری و اقتصادی بسیاری دارد و وظیفه شورای اسلامی شهر و شهرداری تبدیل این ظرفیت‌ها از بالقوه به بالفعل است.

وی گفت: همگامی، همدلی و اتحاد خواسته ما از این عزیزان است و باید برای این مردم قدرشناس و با فرهنگ شبانه روز تلاش کرد.

نماینده عالی دولت در آستارا با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان جهت برطرف کردن مشکلات، بیان کرد: شهرداری باید با بهره گیری از توان مشاورین نخبه و پیشکسوتان و صاحب نظران مدیریت شهری، موانع و مشکلات را شناسایی کرده و چرخ پیشرفت و ترقی آستارا را به حرکت در آورند.

وی بیان کرد: مشکلات حوزه ترافیک و پارکینگ باید به حداقل ممکن برسد، آستارا یکی از شهرستان‌های مهم گردشگرپذیر کشور است و باید ارائه خدمات به گردشگران در شأن نام این شهر مهم باشد.

رضایی‌پور با انتقاد از وضعیت نا مناسب رودخانه داخل شهر آستارا بیان کرد: باید با لایروبی این رودخانه و سرمایه‌گذاری مناسب، فضاسازی برای بهره برداری از ظرفیت این رودخانه را در دستور کار قرار بدهند.

وی گفت: یک شهردار خوب باید پاسخگوی مطالبات مردم بوده و ادبیات مدیریت بحران را در حوزه پیشگیری و مقابله بداند، ورودی و خروجی شهر آستارا وضعیت مناسبی ندارد و باید شهر را همه با هم بسازیم.

تمام توان و وجود خود را برای خدمت به مردم به کار خواهم گرفت

شهردار آستارا در این آیین با اشاره به برنامه‌های خود در مدیریت شهری این بندر مرزی گفت: ایجاد درآمد پایدار برای توسعه شهری، توسعه گردشگری، احیا و حفظ بافت سنتی شهر، ایجاد منطق شفافیت در عملکرد، پیگیری پروژه‌های عمرانی شهر توسعه فضای سبز و لزوم برنامه ریزی شهری با نگاه به آمایش سرزمینی از نهم تربن اولویت‌های ما برای آبادانی آستارا خواهد بود و در این مسیر دست یاری به سوی مردم شریف شهر دراز می‌کنیم.

میثم الوان‌پور با اشاره به لزوم تعامل با مدیران دستگاه‌های اجرایی و استفاده از ظرفیت نخبگان برای پیشرفت و توسعه آستارا تصریح کرد: به مردم شهرم قول می‌دهم که تمام توان و وجود خود را برای خدمت به آن‌ها به کار خواهم گرفت و در راستای انجام وظیفه کوتاهی نکرده و به فرزند کوچک خود با همکاری شورای شهر، مجموعه شهرداری و شما مردم شریف افتخار خواهید کرد.

در پایان از تلاش‌های ۷ ماهه قاسم نوپور سرپرست سابق شهرداری تقدیر و میثم الوان‌پور به عنوان شهردار بندر مرزی آستارا معرفی شد و همچنین عادل نیرودل عضو علی البدل شورا، به عنوان هفتمین عضو شورای شهر آستارا معرفی شد.

Share