رئیس جمهور هر چه سریعتر وزیر پیشنهادی کار را به مجلس معرفی کند

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه وزارت کار که از وزارتخانه‌های حیاتی کشور است، مدتی است با سرپرست اداره می‌شود، گفت: انتظار می‌رود که رئیس جمهور سریعتر فردی که توانایی اداره این وزارتخانه را دارد، به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، خلیل بهروزی‌فر در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک عید غدیر خم گفت: غدیر وصل زنجیره نبوت و امامت بوده و بر همگان مبارک باشد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس یازدهم در تذکری خطاب به رئیس جمهور ادامه داد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یکی از وزارتخانه‌های حیاتی کشور محسوب می‌شود، اما مدت مدیدی است که با سرپرست اداره می‌شود، چرا نسبت به این امر مهم تصمیم جدی گرفته نمی‌شود؟ با وجود اینکه این وزارتخانه با دو سوم از جمعیت کشور سروکار دارد، اما امروز تحرکی در این وزارتخانه مشاهده نمی‌شود. انتظار می‌رود که هر چه سریعتر رئیس جمهور فردی که توانایی اداره این وزارتخانه را دارد، به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی کند.

وی افزود: چرا دولت درخصوص مصوبه شورای عالی کار و هیات امنای سازمان تامین اجتماعی درخصوص بازنشستگان اقدامی نمی‌کند؟ قشر عظیمی که وضعیت معیشتی بسیار نامطلوبی دارند و باید نسبت به این موضوع هر چه سریعتر اقدام عملی صورت گیرد.

بهروزی‌فر در تذکری خطاب به وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: راه‌های روستایی وضعیت بسیار نامناسب و ناایمنی دارند، همچنین فرسودگی آسفالت بین راهی روستاها در وضعیت اسفباری است و خسارت‌های بسیاری را از حیث جانی و مالی به مردم وارد می‌کند. لذا انتظار می‌رود سریعاً نسبت به این مسئله اقدامات لازم صورت گیرد.

Share