دستگیری سارقان متواری در آستارا | مامور انتظامی در این حادثه قطع نخاع شد!

سرهنگ افراسیاب زاهدنیا، فرمانده انتظامی آستارا از دستگیری سارقان متواری منجر به جرح یکی از ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد و افزود: متهمان ۱۷ و ۱۹ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی آستارا از دستگیری سارقان متواری منجر به جرح یکی از ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.

سرهنگ افراسیاب زاهدنیا در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران انتظامی ایست و بازرسی سه راه قلعه در ساعت ۲۲ شب ۲۵ تیر ماه سال جاری حین کنترل محور مواصلاتی «آستارا-اردبیل» به ۲ سرنشین یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شده و دستور توقف این وسیله نقلیه را صادر کردند.

وی در ادامه با بیان اینکه راننده این خودرو بدون توجه به دستور پلیس با برخورد به یکی از ماموران مستقر در ایست و بازرسی، متواری شد، افزود: مامور انتظامی با حضور عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

فرمانده انتظامی آستارا با اشاره به اینکه پس از استعلامات صورت گرفته مشخص شد متهمان این خودرو را از استان اردبیل سرقت کرده‌اند که از کشف خودرو مورد نظر در منطقه ویرمونی خبر داد و بیان داشت: با اقدامات پلیسی، سارقان در کمتر از ۳ ساعت حین فرار به سمت اردبیل در پوشش مسافر یک دستگاه خودرو تاکسی در ایست و بازرسی سه راه قلعه شناسایی و دستگیر شدند.

این مقام انتظامی با اعلام اینکه متاسفانه مامور انتظامی بر اثر برخورد خودرو با وی قطع نخاع شده است، تصریح کرد: متهمان ۱۷ و ۱۹ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.

Share