اعلام محدودیت ترافیکی در محور قدیم «رشت – قزوین» و «آستارا – اردبیل»

سرهنگ جاور صفاری، رئیس پلیس راه استان گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم «رشت – قزوین» و «آستارا – اردبیل» و بالعکس خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس پلیس راه استان گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم «رشت – قزوین» و «آستارا – اردبیل» و بالعکس خبر داد.

سرهنگ جاور صفاری اظهار داشت: با توجه به تعطیلات عید سعید قربان و به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های عبور و مرور، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای قدیم «رشت – قزوین» و «آستارا – اردبیل» و بالعکس اعمال می‌شود.

وی افزود: تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز پنجشنبه در ۱۶ تیر ماه و همچنین از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روزهای جمعه و یکشنبه ۱۷ و ۱۹ تیرماه ۱۴۰۱ در محور قدیم «رشت – قزوین» و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان گیلان تصریح کرد: همچنین در محور «اردبیل – آستارا» و بالعکس تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز پنجشنبه در مورخ ۱۶ تیر ماه و همچنین از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روزهای جمعه و یکشنبه ۱۷ و ۱۹ تیر ماه ۱۴۰۱ ممنوع است.

Share