وزنه‌بردار گیلانی به مدال طلای پاراوزنه‌برداری قهرمانی آسیا رسید

محسن بختیار در حرکت اول خود توانست وزنه ۱۷۷ کیلوگرمی را مهار کند. ملی‌پوش کشورمان در حرکت دوم وزنه ۱۸۱ کیلوگرمی را بالای سر برد. نماینده گیلانی وزنه برداری ایران در حرکت سوم خود موفق به مهار وزنه ۱۸۵ کیلوگرمی شد و مدال طلا و عنوان قهرمانی رقابت‌ها را در بخش انفرادی از آن خود کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رقابت‌های وزنه‌برداری آزاد قهرمانی آسیا و اقیانوسیه ۲۰۲۲ به میزبانی کره جنوبی در حال برگزاری است و امروز محسن بختیار ملی‌پوش گیلانی کشورمان در دسته ۵۹ کیلوگرم به عنوان دومین نماینده ایران به روی تخته رفت.

او در حرکت اول خود توانست وزنه ۱۷۷ کیلوگرمی را مهار کند. ملی‌پوش کشورمان در حرکت دوم وزنه ۱۸۱ کیلوگرمی را بالای سر برد. نماینده گیلانی وزنه برداری ایران در حرکت سوم خود موفق به مهار وزنه ۱۸۵ کیلوگرمی شد و مدال طلا و عنوان قهرمانی رقابت‌ها را در بخش انفرادی از آن خود کند.

همچنین ملی‌پوش کشورمان در مجموع با مهار ۵۴۳ وزنه کیلوگرمی توانست مدال طلای مجموع در قسمت مسابقات آسیا-اقیانوسیه و یک نشان نقره در مجموع مسابقات آزاد را از آن خود کند تا دومین روز رقابت‌ها با مدال ۳ طلا و یک نقره برای تیم ملی کشورمان همراه باشد.

باتوجه به اینکه رقابت‌ها به صورت آزاد و آسیا_اقیانوسیه برگزار می‌شود، برای هر سری از رقابت‌ها ۲ مدال برای انفرادی و مجموع اهدا می‌شود.

Share