مجتمع خاتم الانبیا(ص) رشت به اهالی فرهنگ و هنر بازگشت | انتقال کلیه واحدهای اداری به اداره کل

استقرار کلیه انجمن ها و فعال‌شدن کلیه مراکز و دفاتر تعطیل شده، رونق نشست ها وکارگاه های ادبی هنری ،توسعه مجتمع دیجیتال و راه اندازی مرکز رشد و نوآوری و صنایع خلاق از اهم فعالیت های پیش رو مجتمع خاتم الانبیا (ص) می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رضا ثقتی در جلسه با همکاران مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا (ص) رشت با اشاره به حذف ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی مراکز استان‌ها برای همه کشور، گفت: این چارت سازمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و با انتقال کلیه واحدهای اداری اداره رشت به اداره کل، مجتمع خاتم الانبیا (ص) به اهالی فرهنگ و هنر باز می‌گردد.

ثقتی در این خصوص اظهار داشت: حذف ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی مراکز استان‌ها برای همه کشور مد نظر بوده و گفت: این چارت سازمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و در تمام استان‌ها اجرا شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ادامه داد: سه سال پیش استان گیلان هم به تبعیت از سایر استان‌ها و چارت سازمانی وزارتخانه، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت را به نمایندگی در مجتمع خاتم الانبیا (ص) تبدیل نمود.

ثقتی در ادامه گفت: به دلیل سهولت روند کار اداری و تسهیل در رفت و آمد ارباب رجوع امروز به کار نمایندگی در این مجتمع خاتمه میدهیم و امور مربوط به شهرستان رشت در اداره کل انجام می‌شود.

وی افزود: استقرار کلیه انجمن‌ها و فعال‌شدن کلیه مراکز و دفاتر تعطیل شده، رونق نشست‌ها وکارگاه‌های ادبی هنری، توسعه مجتمع دیجیتال و راه اندازی مرکز رشد و نوآوری و صنایع خلاق از اهم فعالیت‌های پیش رو مجتمع خاتم الانبیا (ص) می‌باشد.

در این جلسه از زحمات چندین‌ساله سعید طاهری تقدیر و تشکر گردید و سید رضا شاد به عنوان مسئول مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا معرفی شد

Share