برگزاری مراسم تقدیر از قهرمانان گیلانی المپیک ناشنوایان ۲۰۲۱ برزیل

با برگزاری مراسمی از قهرمانان المپیک تابستانی ناشنوایان، از قهرمانان ارزنده و مدال‌آور گیلانی در دفتر مدیرکل بهزیستی گیلان تقدیر شد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، با برگزاری مراسمی از قهرمانان المپیک تابستانی ناشنوایان، از قهرمانان ارزنده و مدال‌آور گیلانی در دفتر مدیرکل بهزیستی گیلان تقدیر شد.

در این مراسم که با حضور سیدمهدی خدمت بین دانا مدیرکل بهزیستی گیلان، معاونین و مدیران بهزیستی گیلان، سید محسن حسینی رئیس هیئت ورزش‌های ناشنوایان گیلان و کریم لیاقت‌جو دبیر هیئت برگزار شد، از قهرمانان پر افتخار گیلانی در بیست و چهارمین دوره المپیک تابستانی ۲۰۲۱ کاشیاس دو سو برزیل با اهدا جوایز ارزنده از سوی مدیرکل بهزیستی گیلان تجلیل شد.

مرتضی رضا صفت مدال طلا تیمی و نقره تکواندو، کامران رضایی‌نژاد مدال برنز کاراته و ایمان محبی جایگاه هفتم تیم ملی ایران رشته فوتبال را در این مسابقات کسب کردند.

قدردانی از افتخارآفرینی توانخواهان بهزیستی

سیدمهدی خدمت بین دانا در حاشیه این مراسم با بیان اینکه افتخارآفرینی توانخواهان بهزیستی همواره نشان از همت و روحیه تلاش و شکست ناپذیری آنان دارد اظهار داشت: ورزشکاران توانخواه نمونه بارزی از سعی و کوشش، ایستادگی و تلاش برای رسیدن به موفقیت هستند و همین خصائص میتواند الگوی خوبی برای سایر افراد جامعه باشد.

سرپرست بهزیستی گیلان درادامه ورزش را عامل پویایی هرانسانی دانست و گفت: توانخواهانی که ورزش در زندگی روزمره آنها جایی ندارد می توانند با توجه به شرایط جسمانی خود به سمت ورزش روی بیاورند و قطعا با انجام فعالیت های ورزشی شاهد اثرات مثبت این عمل در زندگیشان خواهند بود.

خدمت بین دانا نقش قهرمانان توانخواه را در جهت گرایش توانخواهان دیگر به سمت ورزش را بسیار مهم و ضروری برشمرد و خاطر نشان کرد: اکنون که ورزشکاران توانخواه با تلاش و پشتکار فراوان به موفقیت های قابل توجهی رسیده اند این انتظار از آنان می رود تا با نگاه حرفه ای و کارشناسانه، توانخواهان دیگر را نیز به سمت و سوی ورزش فرا بخوانند و عامل پویایی و سرزندگی در زندگی آنان شوند چرا که شور و نشاط این عزیزان علیرغم اینکه تاثیرات مثبتی در زندگی خودشان دارد باعث کاهش آسیب های اجتماعی نیز در جامعه خواهد شد.

وی در خاتمه از خانواده ورزشکاران توانخواه بابت تلاش و زحمتهایشان مبنی بر افتخارآفرینی و کسب موفقیتهای آنان تشکر ویژه کرد و درخشش فرزندانشان را ثمره همت و فداکاری آنان خواند و اذعان داشت: زحمتها و فداکاری خانوادهای ورزشکاران توانخواه ستودنی و بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است و این اطمینان را می دهم که سازمان بهزیستی نیز در راه خدمت رسانی و ایجاد پویایی، سرزندگی و کسب موفقیت برای توانخواهان از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد و همواره در کنار این عزیزان خواهد بود.

Share