اعلام محدودیت ترافیکی در محور قدیم «رشت-قزوین» و «آستارا-اردبیل»

سرهنگ جاور صفاری، رئیس پلیس راه استان گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم «رشت-قزوین» و «آستارا-اردبیل» و بالعکس خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس پلیس راه استان گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم «رشت-قزوین» و «آستارا-اردبیل» و بالعکس خبر داد.

سرهنگ جاور صفاری اظهار داشت: با توجه به تعطیلات پیش‌رو و پیش‌بینی حجم ترافیک در معابر برونشهری به ویژه مبادی ورودی و خروجی استان گیلان و به منظور افزایش ایمنی و ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای قدیم «رشت-قزوین» و «آستارا-اردبیل» و بالعکس اعمال می‌شود.

وی افزود: تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز چهارشنبه ۱۱ خرداد ماه و همچنین از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روزهای پنجشنبه و یکشنبه ۱۲ و ۱۵ خرداد ماه ۱۴۰۱ در محور قدیم «رشت-قزوین» و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان گیلان تصریح کرد: همچنین در محور «اردبیل-آستارا» و بالعکس تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۱ خرداد ماه و همچنین از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روزهای پنجشنبه و یکشنبه ۱۲ و ۱۵ خرداد ماه ۱۴۰۱ ممنوع است.

Share