دادستان عمومی و انقلاب فریدونکنار تشریح کرد؛

اعترافات یک قاتل روانی به قتل هولناک فرزند ۵ ساله و مادرخانم در فریدونکنار

دادستان عمومی و انقلاب فریدونکنار از اعترافات هولناک یک قاتل روانی به قتل مادرخانم و کودک ۵ ساله خویش در خردادماه سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، علیرضا برخور در گفت و گو با ایسنا اظهار داشت: به دنبال مرگ مشکوک زن میانسال در ویلای خزرشهر شمالی در ۱۱ خرداد ماه با دستور قضایی و تلاش مامورین آگاهی فریدونکنار بلافاصله و در ساعات اولیه و بازبینی فیلم دوربین‌های مداربسته متهم (الف-ص) که داماد متوفی است شناسایی و دستگیر و پس از انجام تحقیقات قضایی و انتظامی به ارتکاب قتل متوفی (مادر خانم) با استفاده از سموم در مواد غذایی و داروهای غیرمجاز اعتراف کرد.

وی افزود: همچنین همسر و خواهرخانم متهم نیز در اثر خوردن غذای سمی و داروهای غیرمجاز مسموم و بیهوش شدند که پس از بستری در بیمارستان و اقدامات درمانی بهبودی نسبی یافتند.

دادستان عمومی و انقلاب فریدونکنار تصریح کرد: ضمنا متهم در بازجویی و تحقیقات قضایی و انتظامی اعتراف کرده که فرزند ۵ ساله خویش را از ویلا خزرشهر خارج و پس از بیهوشی کودک با رفتار غیر انسانی اقدام به سوزاندن کودک نموده است.

برخور گفت: جسد سوخته کودک در کنار منزل مادربزرگش (متوفی) در شهر امیرکلا بابل کشف شد و متهم پس از تکمیل تحقیقات قضایی با صدور قرار بازداشت موقت بازپرسی، روانه زندان گردید.

Share