اتمام ورزشگاه انزلی به ۴۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد|مشکلات یک ماهه قابل حل نیست

مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان اظهار داشت: برای فراهم کردن استانداردهای لازم برای برگزاری مسابقات لیگ دسته یک و لیگ برتر در ورزشگاه تختی(سیروس قایقران) انزلی به حداقل ۴۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جهانبخش آرمان عصر دوشنبه در حاشیه بازدید از ورزشگاه تختی انزلی گفت: برای فراهم کردن استانداردهای لازم در ورزشگاه تختی (سیروس قایقران) انزلی حداقل ۱۰ میلیارد تومان و برای سکوهای ضلع شمالی و جنوبی نیز حداقل ۳۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی افزود: سکوهای ورزشگاه فاقد ظرفیت لازم برای برگزاری مسابقات لیگ برتر است علاوه بر این باید بلیط فروشی به صورت الکتریکی و ظرفیت به اندازه باشد و هواداران و تماشاگران بپذیرند که بر اساس ظرفیت و گنجایش در ورزشگاه حضور پیدا کرده و تیم مورد علاقه خود را تشویق کنند.

مدیر کل ورزش و جوانان ا ادامه داد: جلسات مختلفی با شرکت توسعه وزارت ورزش برگزار شده و پیش بینی می‌شود برای اتمام آن زمان ببرد تا شرایط استاندارد فراهم شود.

آرمان با بیان اینکه اگر همت استانی باشد می‌توانیم شرایط میزبانی را برای ملوان در گیلان فراهم کنیم، اظهار داشت: مسئولان شهرستانی با پیگیری‌های ویژه‌ای که داشتند بخشی از این مشکلات را حل کردند اما مشکلات ورزشگاه تختی (سیروس قایقران) بندر انزلی یک شبه و یک ماهه قابل حل نیست.

وی خاطر نشان کرد: اکثر اماکن ورزشی در شهرستان‌های رشت، انزلی و تالش فرسوده هستند و استاندارد‌های لازم برای بازی‌های لیگ یک و برتر را ندارند در این ورزشگاه‌ها منهای ورزشگاه انزلی از چمن مصنوعی استفاده شده است، غیر از مشکلات چمن مصنوعی همه ورزشگاه‌های استان گیلان دچار اشکال بوده و در حوزه زیرساختی از استانهای کم برخوردار هستیم.

Share