سردار ملکی تاکید کرد؛

کشف ۶۰ تن آرد و روغن از محتکران در گیلان | عزم جدی پلیس در برخورد با احتکار و قاچاق

فرمانده انتظامی گیلان از عزم جدی پلیس در برخورد با احتکار، قاچاق و توزیع کالای خارج از شبکه توزیع خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری حدود ۶۰ تن آرد و روغن از محتکران ارزاق عمومی مردم در گیلان کشف شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سردار عزیزالله ملکی در سفر یک روزه به بندر آستارا و بازدید از مرز زمینی ایران و جمهوری آذربایجان در این شهرستان یکی از اولویت‌های مجموعه انتظامی استان گیلان در سال‌ جاری را برخورد با شبکه‌های قاچاق، احتکار و همچنین توزیع خارج از شبکه ارزاق عمومی مردم اعلام کرد و اظهار داشت: اثر سوء قاچاق و احتکار کالا موجب اخلال در نظم اقتصادی، تضعیف تولید داخلی و کاهش اشتغال می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه پلیس با هماهنگی سازمان‌ها و دستگاه‌های متولی و همچنین مرجع قضائی با قاطعیت با قاچاقچیان ارزاق عمومی برخورد می‌کند افزود: از ابتدای سال جاری حدود ۴۰ تن آرد و ۲۰ تن روغن قاچاق و خارج از شبکه توزیع قانونی توسط یگان‌های انتظامی در استان کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان گیلان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را بیش از ۲۰۵ میلیارد ریال اعلام کرد و از عزم جدی پلیس در برخورد با احتکار، قاچاق و توزیع کالای خارج از شبکه توزیع خبر داد.

این مقام ارشد انتظامی در پایان به مبارزه بی امان، خستگی ناپذیر و مستمر پلیس با فعالیت‌های اقتصادی غیرقانونی به ویژه قاچاق و احتکار ارزاق عمومی اشاره کرد و از مردم خواست در صورت اطلاع از فعالیت‌های اینگونه افراد سودجو، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.

Share