«مهدی مجتهد» قائم‌مقام در امور اجرایی و سرپرست حوزه ریاست صداوسیما شد

قائم‌مقام برون‌مرزی با حکم رئیس رسانه ملی قائم‌مقام در امور اجرایی و سرپرست حوزه ریاست سازمان صداوسیما شد. جبلی همچنین در حکم دیگری حجت‌الاسلام سیدرمضان موسوی‌مقدم را به عنوان مشاور رئیس سازمان و رئیس ستاد حج و زیارت و ستاد اربعین سازمان صدا و سیما منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، پیمان جبلی رئیس رسانه ملی، مهدی مجتهد را به عنوان قائم‌مقام در امور اجرایی معرفی و همچنین سرپرستی حوزه ریاست سازمان نیز به او واگذار شد.

متن حکم پیمان جبلی خطاب به مجتهد چنین است:

” بسمه تعالی

برادر گرامی جناب آقای مهدی مجتهد؛ نظر به مراتب تعهد، تجربه طولانی و مفید جناب عالی و شناخت مناسب سازمانی در حوزه‌های مختلف شما را به عنوان «قائم مقام در امور اجرایی و سرپرست حوزه ریاست سازمان» منصوب می‌کنم.

لازم است برای نیل به تحقق اهداف تحولی سازمان در راستای هویت محوری و عدالت گستری با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های کارشناسی علمی و اجرایی داخل و خارج از سازمان در اجرای ماموریت‌ها و وظایف محوله به موارد زیر اهتمام جدی داشته باشید:

– پیگیری اجرای سیاست‌های کلان سازمان و نظارت بر تدوین برنامه‌های بلند مدت؛

– ایجاد هماهنگی درون سازمانی برای اعمال مدیریت یکپارچه و حفظ انسجام عملکردی به ویژه در حوزه‌های ستادی و پشتیبانی (منابع مالی و سرمایه انسانی، طرح و برنامه ریزی و…)؛

– اعمال نظارت موثر بر نحوه اعتبارات و هزینه کردهای مالی و انطباق با برنامه‌ها و اعتبارات مصوب؛

– اعمال نظارت موثر بر برنامه ریزی و اجرای طرح‌ها و برنامه‌های ارتقا سرمایه انسانی سازمان؛

– نظارت بر فرآیند نظام انتصاب و ارزشیابی مدیران با تاکید بر اصل شایسته سالاری؛

– تعامل و ارتباط سازنده و موثر با همه دستگاه‌ها و نهادهای نظام در جهت هم افزایی و هماهنگی بین سازمانی؛

– انجام ماموریت‌های ویژه محوله؛

همه سطوح مدیریتی سازمان در اجرای ماموریت‌های فوق ملزم به همکاری با جناب عالی‌اند. بر خود لازم می‌دانم از زحمات خالصانه برادر عزیز حجت‌الاسلام موسوی مقدم در طول دوره تصدی قائم مقام رئیس سازمان و آقای مهندس برنا فیروزی در دوره تصدی حوزه ریاست صمیمانه تشکر و قدردانی کنم.
از خداوند متعال توفیقات جناب عالی را خواستارم. “

گفتنی است، مهدی مجتهد پیش از این به‌عنوان قائم مقام معاونت برون‌مرزی و مدیر شبکه آی‌فیلم، مدیرکل تولیدات نمایشی برون‌مرزی و… فعالیت می‌کرد.

جبلی همچنین در حکم دیگری حجت‌الاسلام سیدرمضان موسوی‌مقدم را به عنوان مشاور رئیس سازمان و رئیس ستاد حج و زیارت و ستاد اربعین سازمان صدا و سیما منصوب کرد.

او در حکم انتصاب موسوی‌مقدم از زحمات حسن گروسی به عنوان مسئول قبلی ستاد حج و زیارت تشکر کرد.

Share