غرق شدن مرد ۴۶ ساله در چمخاله | جسد این فرد از دریا خارج و به سردخانه منتقل شد

سرهنگ حمیدرضا سرخوش‌پور، فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از غرق شدن مرد ۴۶ ساله در ساحل منطقه چمخاله خبر داد و افزود: با تلاش گروه‌های امدادی و کمک اهالی جسد مرد ۴۶ ساله از دریا خارج و به سردخانه منتقل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از غرق شدن مرد ۴۶ ساله در ساحل منطقه چمخاله خبر داد.

سرهنگ حمیدرضا سرخوش‌پور در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق شدن فردی در ساحل دریای چمخاله، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: پس از حضور پلیس و تیم‌های امدادی در محل اعلامی و بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد، مردی ۴۶ ساله که برای شنا به داخل دریا رفته بود به علت‌ عدم آشنایی به فنون شنا غرق شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود تصریح کرد: با تلاش گروه‌های امدادی و کمک اهالی جسد مرد ۴۶ ساله از دریا خارج و به سردخانه منتقل شد.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به شروع فصل گرما و رفتن مردم به رودخانه‌ها و سواحل از شهروندان خواست، ضمن توجه به علائم و هشدارهای پلیس از شنا کردن و ماهیگیری در مناطق خطرآفرین خودداری کنند.

Share