جانشین فرمانده انتظامی گیلان خبر داد:

درگیری ۳ نفر غیربومی با پوشش نامتعارف در صومعه‌سرا | متهمان دستگیر و روانه زندان شدند

سرهنگ حسین حسن‌پور، جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری ۳ نفر از عاملان نزاع و درگیری در یکی از روستاهای شهرستان صومعه‌سرا خبر داد و افزود: متهمان ۱۹، ۲۲ و ۲۳ ساله این درگیری دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری ۳ نفر از عاملان نزاع و درگیری در یکی از روستاهای شهرستان صومعه‌سرا خبر داد.

سرهنگ حسین حسن‌پور با اشاره به اینکه مقابله با مخلان نظم و امنیت عمومی و افزایش احساس امنیت برای مردم همواره در دستور کار پلیس قرار دارد، اظهار داشت: به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم هیچ فردی این آرامش و امنیت را به خطر بیاندازد.

وی در ادامه گفت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر نزاع و درگیری افراد غیربومی در یکی از روستاهای شهرستان صومعه‌سرا، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت و بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه پس از حضور پلیس در محل اعلامی و بررسی موضوع مشخص شد، ۳ نفر غیربومی با پوشش نامتعارف (لباس زیر) در ملأعام با روستائیان درگیر شده‌اند، افزود: متهمان ۱۹، ۲۲ و ۲۳ ساله این درگیری دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: حفظ نظم و امنیت مردم خط قرمز پلیس است و افرادی که بخواهند آن را خدشه‌دار کنند با برخورد مقتدرانه و قانونی مجموعه انتظامی مواجه خواهند شد.

Share