به ریاست فرماندار فومن؛

تشکیل جلسه قرارگاه جهادی آب فومن در روز جمعه | حضور میدانی مسئولان در صحنه

موسی فکور فرماندار فومن با اشاره به کمبود منابع آبی در سال جاری کشاورزی گفت: تاکنون با حضور مسئولین پای کار و احیای سردهنه های موجود توانستیم بخشی از مشکلات پیش رو را کم کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان فومن، در روز جمع مورخ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱، جلسه قرارگاه جهادی آب شهرستان فومن به ریاست موسی فکور فرماندار شهرستان برگزار شد.

این جلسه با حضور مهران حسن زاده مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبرسانی استان گیلان، بخشداران، محمد صادق رجبی مدیر امور منابع آب فومن و شفت، نوشاد معاون شرکت بهره برداری از شبکه های آبرسانی، روئسای ادارات آبیاری فومن، صومعه سرا و تولمات و مدیر جهاد کشاورزی فومن همراه بود‌.

موسی فکور فرماندار فومن با اشاره به کمبود منابع آبی در سال جاری کشاورزی گفت: تاکنون با حضور مسئولین پای کار و احیای سردهنه های موجود توانستیم بخشی از مشکلات پیش رو را کم کنیم.

فرماندار افزود: نگرانی مردم بابت نوبت دهی آب و کمبود آن کاملاً قابل درک است و ما نیز به دنبال دریافت چارت رسمی نوبت دهی آب گذاری برای شهرستان هستیم تا با برنامه درست سال کشاورزی را به پایان برسانیم.

وی گفت بخشی از کشاورزان متاسفانه نتوانستند هنوز کشت را شروع کنند و جلسه امروز بابت این است تا بتوانیم مدیریت آب را به نحوی انجام دهیم تا آنها هم کشت را تا چند روز آینده انجام دهند.

فرماندار فومن افزود: آن چیزی که ما از دوستان انتظار داریم حضور میدانی در صحنه است، نه این که این حضور نمایشی باشد، ما به دنبال در دسترس بودن شما برای پاسخگویی به مردم برای کاهش فشار و استرس آن ها هستیم.

فکور خطاب به مسئولین حاضر در جلسه گفت: انتظار داریم دبی ورودی آب شهرستان فومن کم نشود و این موضوع برای شخص بنده بسیار مهم است.

فرماندار ضمن امیدواری نسبت به حوزه آبرسانی کشاورزی افزود: برای بهبود شرایط آبی در شهرستان تمام توان و نیروی اجرایی موجود را پای کار آورده و می آوریم تا خدایی نکرده هیچ یک از مردم آسیب نبیند.

مسئولین حاضر در این جلسه ضمن تاکید بر تعهد خود به حل مشکل کشاورزان، بر این نکته تاکید کردند که در منطقه حضور خواهند داشت.

لازم به ذکر است با پایان این جلسه نسبت به بازدید میدانی از سطح شهرستان اقدام شد.

Share