راه اندازی ایستگاه‌های سیار واکسیناسیون کرونا همزمان با سیزده بدر در گیلان

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر دریافت دز سوم واکسن کرونا، از راه اندازی ایستگاه‌های سیار تزریق واکسن کووید_۱۹ در پارک‌ها و تفرجگاه‌ها و مراکز گردشگری سراسر استان در روز طبیعت (۱۳ فروردین) خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا؛ دکتر آبتین حیدرزاده با بیان اینکه تزریق واکسن کرونا در سطح استان همچنان ادامه دارد اظهار کرد: همزمان با روز طبیعت (۱۳ فروردین) ایستگاه‌های سیار واکسیناسیون کووید_۱۹ در محل پارک ها، مراکز گردشگری، تفرجگاه ها، سواحل‌و بوستان‌های سراسر استان آماده‌ی تزریق واکسن به مراجعه کنندگان هستند.

وی افزود: این اقدام در راستای دسترسی بیشتر و مناسب‌تر مردم برای تزریق نوبت سوم واکسن کووید_۱۹ است.

معاون بهداشتی دانشگاه با اشاره به تزریق بیش از پنج میلیون و ۲۴۵ هزار دز واکسن کووید_۱۹ در گیلان گفت: با توجه به حضور مسافران نوروزی در استان و دید و بازدیدها در تعطیلات آغاز سال، تکمیل دزهای واکسن کرونا برای ارتقای ایمنی بیشتر جامعه و استان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

دکتر حیدرزاده تاکید کرد: در کنار واکسیناسیون، همچنان رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و استفاده از ماسک و شست و شوی مرتب دست‌ها و پرهیز از حضور در اماکن و میهمانی‌های شلوغ و پرجمعیت برای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس و ابتلای سخت و شدید کرونا بسیار مهم است.

Share