از سوی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری رشت

برگزاری تور نوروزی رشت گردی ویژه کودکان

تور نوروزی رشت گردی ویژه کودکان از سوی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری رشت و با مشارکت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان، فرهنگسرای گردشگری، کافه فروشگاه گیل بانو برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، شهرداری رشت در نوروز ۱۴۰۱ علاوه بر آماده‌سازی خود برای استقبال از بهار و میزبانی خیل عظیم مسافران و گردشگران نوروزی، برنامه‌های مفصلی برای معرفی جاذبه‌های شهر رشت اجرایی کرد که تورهای نوروزی رشت گردی از جمله آنها محسوب می‌شود.

بر همین اساس تور نوروزی رشت گردی ویژه کودکان از سوی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری رشت و با مشارکت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان، فرهنگسرای گردشگری، کافه فروشگاه گیل بانو در راستای معرفی ظرفیتها و جاذبه‌های گردشگری رشت برنامه ریزی و اجرایی شد.

همچنین در این تور کودکان با مکانهای تاریخی و جذاب شهر رشت با روایتی شنیداری به همراه راهنمایان تخصصی آشنا شدند که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

و گفتنی است شهرداری رشت قصد دارد، برای معرفی جاذبه‌های شهر در ایام بهار و تابستان نسبت به برگزاری تورهای رشت گردی به شکل عمومی و تخصصی اقدام نماید.

Share