شهردار لاهیجان خبر داد؛

لاهیجان، آماده استقبال از نوروز است | از خرید المان های جدید نوروزی تا طراحی سفره هفت سین

زنده با بیان اینکه شهرداری لاهیجان با تمام امکانات تلاش خواهد کرد تا شرایط مطلوبی را برای مسافران فراهم نماید، گفت: خرید المان های جدید نوروزی و رنگ آمیز و بهسازی المان های نوروزی سال های گذشته از جمله اقدامات است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، شهردار لاهیجان از آمادگی برای استقبال از نوروز ۱۴۰۱خبر داد.

رضا زنده دل در گفت و گویی افزود: با برنامه ریزی مدون از ابتدای اسفند ماه تدارک لازم برای استقبال از نوروز فراهم شده است.

وی با بیان اینکه امسال سفرهای نوروزی بر اساس تصمیمات ستاد ملی کرونا با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی انجام خواهد شد، اضافه کرد: لاهیجان بدلیل جاذبه‌های فراوان گردشگری تا قبل از شیوع ویروس کرونا، همه‌ساله میزبان میلیون‌ها مسافر بوده و امسال هم پس از دو سال بار دیگر آماده حضور هم وطنان عزیز می‌باشیم.

زنده با بیان اینکه شهرداری لاهیجان با تمام امکانات تلاش خواهد کرد تا شرایط مطلوبی را برای مسافران فراهم نماید، گفت: خرید المان‌های جدید نوروزی و رنگ‌آمیز و بهسازی المان‌های نوروزی سال‌های گذشته، پاکسازی معابر و ورودی و خروجی شهر، رنگ‌آمیزی جداول و خط کشی خیابان ها، ترمیم فضای سبز و کاشت گلهای فصلی در میادین، بازسازی سرویس‌های بهداشتی، لکه گیری و آسفالت خیابانها و کوچه ها، اصلاح تابلوهای راهنمای اماکن، نصب نیمکت‌های جدید، نورپردازی سطح شهر و اماکن گردشگری، برنامه ریزی ارائه خدمات‌رسانی به مسافران در پایانه مسافربری، کشیک سازمان حمل و نقل همگانی، طراحی سفره هفت سین در چند نقطه شهر و گشت ویژه شهر آرا برای پاکسازی معابر و نظافت سطح شهر از برنامه‌هایی است که برای استقبال از نوروز ۱۴۰۱ عملیات اجرایی آن با تلاش معاونان، مدیران و کارکنان شهرداری در حال اجرا می‌باشد.

شهردار لاهیجان اظهار کرد: در صورت مجوز ستاد کرونا اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری در صورت مجوز ستاد کرونا در دستور کار قرار خواهد گرفت.

زنده دل افزود: هدف ما در نوروز پیش رو فراهم کردن شرایط لازم برای رفاه و شادی و نشاط شهروندان و مسافران است و شهرداری و شورای اسلامی شهر از هیچ کوششی در این زمینه دریغ نخواهند کرد.

وی اضافه کرد: ستاد استقبال از نوروز در شهرداری لاهیجان تا پایان تعطیلات نوروزی فعال خواهد بود و برنامه‌های مختلفی برای خدمات‌رسانی افزون‌تر برای مسافران و شهروندان تدوین خواهد شد.

وی گفت: شهر زیبای لاهیجان با تاریخی درخشان و جاذبه‌های فراوان طبیعی، مذهبی و تاریخی و مردمانی که با فرهنگ غنی خود با افتخار پذیرای مهمان و مسافر می‌باشند، آماده میزبانی از گردشگران و هموطنان عزیز کشورمان در نوروز ۱۴۰۱ است.

شهردار لاهیجان افزود: جا دارد از فرماندار محترم شهرستان و همه دستگاههایی که برای تمهید خدمات سفر با شهرداری همکاری دارند، قدردانی نمایم.

Share