فرمانده انتظامی رودسر خبر داد:

دستگیری و احضار ۲۲ نفر از اراذل و اوباش در رودسر | هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی

سرهنگ سیدجلال الدین جوانمردی، فرمانده انتظامی شهرستان رودسر گفت: در راستای اجرای طرح مقابله و جمع‌آوری اراذل و اوباش ۱۶ نفر از این افراد دستگیر و ۶ نفر از آن‌ها به پلیس امنیت احضار شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی شهرستان رودسر گفت: در راستای اجرای طرح مقابله و جمع‌آوری اراذل و اوباش ۱۶ نفر از این افراد دستگیر و ۶ نفر از آن‌ها به پلیس امنیت احضار شدند.

سرهنگ سیدجلال الدین جوانمردی ضمن هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی در جامعه، اظهارداشت: پلیس اجازه قدرت نمایی و جولان دادن به اراذل و اوباش را نخواهد داد.

وی افزود: به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی و در راستای اجرای طرح ۲ روزه برخورد با اراذل و اوباش، شناسایی و کنترل این افراد در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر بیان داشت: در این طرح ۱۶ نفر از اراذل و اوباش که برای شهروندان رعب و وحشت ایجاد می‌کردند دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در این طرح ۶ نفر از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار نیز به پلیس امنیت احضار و از آن‌ها در خصوص‌ عدم ارتکاب هرگونه ناهنجاری اجتماعی تعهد اخذ شد.

سرهنگ جوانمردی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس به عنوان خادمان مردم برابر قانون و در سایه حمایت‌های قضائی با افرادی که برای مردم ایجاد مزاحمت کنند با قدرت و قاطعیت برخورد کرده و در این راستا به هیچ وجه با قانون شکنان مماشات نخواهد کرد.

Share