کلنگ زنی احداث پل مرزی آستارا با حضور وزیر راه و شهرسازی در گیلان

نماینده عالی دولت در استان گیلان از سفر رییس جمهوری و هیات دولت سیزدهم به گیلان در روز جمعه هفته جاری خبر داد و گفت: در این سفر اولویت‌های استان گیلان با حضور رییس قوه مجریه از نزدیک بررسی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، اسدالله عباسی در جلسه برنامه ریزی سفر هیات دولت به گیلان که با حضور مسئولان نهاد ریاست جهموری، فرمانداران و شماری از مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، از سفر آیت الله دکتر رییسی رییس جمهوری اسلامی ایران و اعضای هیات دولت مردمی سیزدهم به گیلان خبر داد.

وی با بیان اینکه دستاوردهای خوبی از این سفر نصیب استان گیلان می‌شود، گفت: وزرای دولت با حضور در شهرستان‌ها علاوه بر موضوعات شهرستانی، مسائل استانی را نیز بررسی و به رییس جمهوری گزارش می‌دهند.

استاندار همچنین به سفر عصر امروز وزیر راه و شهرسازی به گیلان برای کلنگ زنی احداث پل مرزی آستارا اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ظرفیت عبور از مرز به صورت روزانه حدود ۲۵۰ کامیون است و این موضوع منجر به توقف و ایجاد صف طولانی برای رانندگان می‌شود که با احداث این پل ظرفیت عبور به دوبرابر افزایش پیدا می‌کند.

عباسی ابراز اطمینان کرد که سفر رییس جمهوری و اعضای هیات دولت انقلابی و مردمی سیزدهم مایه برکت برای مردم استان خواهد بود.

در این جلسه هریک از فرمانداران و مدیران دستگاه‌ها گزارشی از اقدامات صورت گرفته و پیش بینی‌های لازم برای سفر رییس جمهوری به گیلان ارائه کردند.

Share