قول مساعدت برای صدور مجوز ماده ۲۳ درباره سد دیورش

معاون رئیس جمهوری ضمن بازدید از سد مخزنی دیورش رودبار از پیشرفت مناسب و فعال بودن این پروژه اعلام رضایت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سید صولت مرتضوی، معاون اجرایی رئیس جمهوری ضمن حضور در شهرستان رودبار از پروژه سد مخزنی دیورش به عنوان اولین پروژه بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید ضمن رضایت از فعال بودن پروژه سد مخزنی دیورش گفت: با ارائه گزارشی که مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان دادند، الحمدالله این پروژه از پیشرفت و فعالیت خوبی برخوردار است.

معاون اجرایی رئیس جمهور ضمن قول مساعدت برای صدور مجوز ماده ۲۳ تصفیه خانه و خط انتقال آب سد دیورش به شهرستان رودبار و روستاهای همجوار از طریق سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: ساخت سد دیورش از محل منابع استانی پیش بینی شده و ان‌شاء‌الله در سفر رئیس جمهوری به استان گیلان حتما این موضوع مورد تأکید قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است در این بازدید وحید خرّمی، مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان ضمن ارائه خلاصه گزارش از فرایند ساخت سد دیورش گفت: سد مخزنی دیورش بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و این سد با هدف تأمین آب شرب مردم شریف ۵ شهر و ۲۸ روستای شهرستان رودبار در حال احداث است.

وی پیگیری ماده ۲۳ تصفیه خانه و خط انتقال آب این سد به شهرستان رودبار را از مطالبات جدی در جهت حل چالش آب شرب شهرستان رودبار در سفر رئیس جمهوری به استان گیلان عنوان نمود.

 

Share