رشت در سکون کاغذبازی ادارات گوناگون غرق شده | در حاشیه تالاب عینک یک پارک معمولی هم نداریم

رضویان گفت: سالهاست بنا داریم در قطعه زمینی مشخص برای اهالی عینک و ولکس پارک درست کنیم، خجالت‌آور است که چنین مسئله ساده‌ای با تغییر شهرداری به شهردار دیگر یا در گیر و دار هماهنگی سازمان‌های مختلف بر زمین می‌ماند، متاسفانه رشت در سکون کاغذبازی ادارات گوناگون غرق شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر رشت پس از بازدید روز قبل از محلات حاشیه تالاب عینک به دلیل مشکلات فراوان مردم، جلسه‌ای را در شورای شهر با حضور نمایندگان اهالی محلات حاشیه تالاب، شهردار منطقه و اعضای شورا برگزار کرد.

سیدحسین رضویان با اشاره به مشکلات مردم در محلات حاشیه تالاب عینک گفت: مردم در حاشیه تالاب عینک با مسائل حل نشده‌ای روبرو هستند که اصلی‌ترین آن در حوزه‌های زیرساختی و زیست محیطی است و پرسش اصلی آن‌ها اینست کی و چه زمان این مشکلات رفع خواهد شد؟ چه کسی متولی انجام امور است؟ آیا متولیان امر به وظایف خود عمل می‌کنند؟ چه موانعی بر سر راهشان است؟

وی افزود: انتظار اهالی به حق است چه طور مسئله فاضلاب و آلودگی تالاب تاکنون به نتیجه درخوری نرسیده؟ چگونه در حاشیه تالاب عینک که اگر هر جای ایران بود قطب گردشگری میشد حتی یک پارک معمولی هم نداریم؟ ما نمایندگان مردمیم پیگیری اوامر آن‌ها وظیفه ماست و ما در جلسه آتی کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری از یکایک دستگاه‌های ذیربط برای حضور در جلسه‌ای که ارائه گزارش نخواهد بود بلکه هدف آن جمع‌بندی و رسیدن به یک تصمیم است دعوت کرده‌ایم تا موضوعات را به شکلی جدی پیگیری کنیم.

رضویان افزود: سالهاست بنا داریم در قطعه زمینی مشخص برای اهالی عینک و ولکس پارک درست کنیم، خجالت‌آور است که چنین مسئله ساده‌ای با تغییر شهرداری به شهردار دیگر یا در گیر و دار هماهنگی سازمان‌های مختلف بر زمین می‌ماند، متاسفانه رشت در سکون کاغذبازی ادارات گوناگون غرق شده است.

Share