حمایت جهانبخش آرمان از تیمهای فوتبال؛

حضور مدیرکل ورزش گیلان در تمرینات تیم ملوان، چوکا و شهرداری آستارا

جهانبخش آرمان مدیر کل ورزش و جوانان گیلان اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان استان با تمامی توان خود در کنار تیم های مطرح فوتبال استان نظیر تیم ریشه دار ملوان بندر انزلی خواهد بود و از این تیم حمایت خود را دریغ نخواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جهانبخش آرمان مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان امروز در تمرینات تیم فوتبال ملوان بندر انزلی حضور یافت و با مدیر عامل، سرمربی و کادر فنی و بازیکنان این تیم به گفتگو نشست.

جهانبخش آرمان مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در این بازدید اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان استان با تمامی توان خود در کنار تیم های مطرح فوتبال استان نظیر تیم ریشه دار ملوان بندر انزلی خواهد بود و از این تیم حمایت خود را دریغ نخواهد کرد.

وی افزود: باشگاه خوب فرهنگی ورزشی ملوان بندر انزلی هواداران بسیاری چه در شهرستان و چه در استان دارد که برد این تیم همواره موجب شادمانی و نشاط آنان خواهد شد.

آرمان گفت: تیم فوتبال ملوان در گذشته همیشه در فوتبال کشور می درخشیده و انشاالله امسال نیز بتواند با نتایج خوب به جایگاه اصلی خود برسد و دل هواداران را شاد نماید.

در ادامه پژمان نوری مالک باشگاه ملوان بندر انزلی ضمن قدردانی از حضور مدیر کل ورزش و جوانان گیلان و همچنین رئیس هیات فوتبال گیلان در تمرینات این تیم اظهار داشت: امیدواریم که با حضور جناب آقای آرمان در مسند مدیریت اداره کل ورزش و جوانان گیلان سطح کیفی ورزش استان ارتقاء یابد چون استان گیلان همواره در حوزه ورزشی در رشته های مختلف حرف برای گفتن داشته است و انشاالله در آینده نیز شاهد روند رو به رشدی در فوتبال و سایر رشته های ورزشی استان باشیم.

لازم بذکر است مازیار زارع سرمربی تیم ملوان نیز ضمن تشکر از حضور مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در حاشیه تمرینات تیم ملوان بندر انزلی، حضور وی و مسوولین فوتبال استان را مایه دلگرمی و انگیزه بازیکنان و کادر فنی خواند و اظهار امیدواری کرد که تیم ملوان بندر انزلی با قهرمانی در نیم فصل و صعود بتواند هواداران این تیم را خوشحال کند.

گفتنی است الماسخاله رئیس هیات فوتبال گیلان، مجید ستوده رئیس اداره ورزش و جوانان بندر انزلی و محمود رمضانی رئیس هیات فوتبال این شهرستان و بهمن محمد یاری نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در شهرستان تالش در این دیدار حضور داشتند.

حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان در تمرینات تیم چوکای تالش

جهانبخش آرمان، مدیرکل ورزش و جوانان استان با حضور در تمرینات تیم چوکای تالش از ورزشگاه پوریای ولی تالش بازدید کرد.

وی پس از بازدید از ورزشگاه پوریای ولی، قول مساعد بابت تجهیز کامل این استادیوم داد و بیان کرد: مشکل نور پوریای ولی تالش پیش از ماه رمضان رفع می‌شود.

همچنین آرمان در جمع بازیکنان و کادرفنی باشگاه چوکا تالش نیز حاضر شد و با مدیرعامل، سرمربی، کادر فنی و بازیکنان این تیم به گفتگو پرداخت. و گفت: چوکا جایگاه خوبی در جدول مسابقات دارد اگر با همان اتحاد و هم دلی که در نیم فصل اول داشتید به کارخود ادامه دهید حتما صعود خواهید کرد و مطمئن باشید که من به همراه بقیه مسئولان استان در کنار شما خواهم بود.

حضور مدیرکل ورزش و جوانان در تمرینات تیم فوتبال شهرداری آستارا

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان از تمرینات تیم فوتبال شهرداری آستارا بازدید کرد و با بازیکنان و کادر فنی این تیم گفتگو کرد و گفت: امیدوارم با اتحاد و همدلی مثل همیشه جایگاه خود را حفظ کنید. و مطمئن باشید من نیز به همراه مسئولان استان در کنار شما بوده و از شما حمایت خواهم کرد.

جهانبخش آرمان از استادیوم وحدت آستارا بازدید کرد و کاستی‌های این مجموعه را پیگیر شد و با هماهنگی با پیمانکار پروژه گفت: انشالله کار مرمت و استاندارد سازی نور این استادیوم بزودی انجام خواهد شد.

Share