بازدید مدیر عامل شرکت برق گیلان از روند اجرایی پروژه ها

بهمن داراب زاده مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان از روند اجرایی خط ۶۳ کیلوولت شهید رحیم آبادی – سیاهکلده و خط ۶۳ کیلوولت دو مداره چابکسر – انصاری بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، بهمن داراب زاده مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان گفت: اصلاح و بازسازی خط ۶۳ کیلوولت شهید رحیم آبادی – سیاهکلده در عبور از پیک تابستان آینده کمک شایانی به ما خواهد کرد.

وی افزود: در مدار بودن این خط باعث می‌شود در سرویس‌های دوره‌ای پست‌های شهید رحیم آبادی، املش، شهید انصاری لنگرود و نیز خط دومداره چابکسر- شهید انصاری- املش با چالش جابجایی بار کمتری مواجه شویم.

داراب زاده در بازدید از پروژه مقاوم‌سازی خط ۶۳ کیلوولت دو مداره چابکسر – انصاری گفت: تسریع در اجرای پروژه‌ها باید از اولویت‌های مهم و ضروری باشد تا مردم عزیز استان گیلان از منافع پروژه‌ها زودتر بهره‌مند شوند.

وی گفت: از دیگر مزیت‌های تسریع در اجرای پروژه‌ها این است که از تحمیل هزینه بیشتر در روند اجرایی پروژه‌ها جلوگیری خواهد کرد و با توجه به کمبود منابع مادی امری بسیار حیاتی می‌باشد.

گفتنی است که پروژه اصلاح و بازسازی خط ۶۳ کیلوولت شهید رحیم آبادی – سیاهکلده در بهمن ماه سال جاری به اتمام می‌رسد و این خط در مدار قرار می‌گیرد.

Share