ماجرای کلاهبرداری از معلولان گیلانی!

۵۰ نفر از معلولان مالباخته استان امروز در اعتراض به مشکل ۱۴ ساله شرکت تعاونی مسکن، در زمین ساخت این خانه در آتشگاه رشت تجمع کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، ۵۰ نفر از معلولان مالباخته استان امروز در اعتراض به مشکل ۱۴ ساله شرکت تعاونی مسکن، در زمین ساخت این خانه در آتشگاه رشت تجمع کردند.
این مالباختگان مدعی هستند مسولان تعاونی مسکن «توانمند سازان خزر» در سال ۸۴ از ۲۹۰ عضو این تعاونی حدود ۵ میلیون پول دریافت کرده بودند، ولی هنوز بعد از گذشت ۱۴ سال به وعده خود عمل نکرده و هیچ خانه‌ای نساخته اند.
یکی از مالباختگان معترض گفت: تعاونی مسکن توانمند سازان خزر در همان سال‌های ابتدایی ادعای ورشکستگی کرده و زمین مربوطه را به شرکت دیگری در سمنان فروخت و هم اکنون شرکت سمنانی که زمین را خریده دارای سند است و مدعی است که مشکل ساخت مسکن این معلولان هیچ ربطی به وی ندارد.
فرد دیگری با گلایه از اینکه معلولان عضو این تعاونی به دلیل مشکلات فیزیکی و روانی در این سال‌ها صدمات زیادی دیده اند افزود: ما به همه جا مراجعه کردیم، ولی متالاسفانه هیچ مسئولی پاسخگو نیست و در خواست ما از مسولان متولی این است که مشکل حقوقی این تعاونی مسکن حل شود چرا که بسیاری از این معلولان در سال ۸۴ به امید خانه دار شدن همه موجودی خود را به حساب آن تعاونی ریخته اند.

Share