حرف و عمل وزیر صمت، قبل و پس از رأی اعتماد متناقض است | ایشان چرخشی ۱۸۰ درجه‌ای داشتند!

احمد رسولی‌نژاد با بیان اینکه وزیر صمت قبل از دریافت رأی اعتماد اظهار کرد که قیمت خودروهای داخلی منطقی نیست و باید اصلاح و کاهش داده شود، عنوان کرد: وی با چرخشی ۱۸۰ درجه‌ای پس از افزایش قیمت خودروها، اعلام کرد که قیمت‌ها را اصلاح کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از خانه ملت، سیداحمد رسولی‌نژاد در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: در ساماندهی وضعیت نهاده‌های دامی که موجب نارضایتی مردم شده است، باید شاهد سرعت عمل بیشتری باشیم، به نظر می‌رسد که لازم است تا رئیس جمهور به این موضوع ورود کند.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه ۸۵ درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی خبرگزاری خانه ملت از طرح ساماندهی بازار خودرو حمایت کردند، ادامه داد: براساس اصل ۱۱۲ قانون اساسی، مجمع تشخیص مصلحت نظام تنها در موارد اختلافی بین مجلس و شورای نگهبان حق ورود دارد و نمی‌تواند اساساً اقدام به قانونگذاری کند و جایگزین شورای نگهبان شود.

وی با اشاره به اینکه طرحی که با رأی اکثریت قاطع نمایندگان به تصویب رسید توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام به صورت غیرقانونی رد شد، افزود: همزمان باعدم تایید طرح مذکور شاهد افزایش جهشی و ناگهانی قیمت خودروهای تولیدی دو شرکت خودروساز داخلی بودیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه وزیر صمت قبل از دریافت رأی اعتماد اظهار کرد که قیمت خودروهای داخلی منطقی نیست و باید اصلاح و کاهش داده شود، عنوان کرد: وی با چرخشی ۱۸۰ درجه‌ای پس از افزایش قیمت خودروها، اعلام کرد که قیمت‌ها را اصلاح کرده‌اند. مردم از ما به عنوان نمایندگان خود سوال می‌کنند که چرا یک بار قیمت به سمت مردم اصلاح نمی‌شود!؟

رسولی‌نژاد با بیان اینکه پس از حضور وزیر صمت و مدیران دو شرکت خودروساز داخلی در کمیسیون صنایع و معادن و قانع نشدن اعضا از توضیحات آن‌ها، عصر روز گذشته با معاون اول رئیس جمهور درخصوص بخش‌های مختلف صنعت، معدن و تجارت، نشستی را برگزار کرده و در این نشست اعتراض شدید خود را نسبت به افزایش قیمت خودرو ابراز کردیم.

وی ادامه داد: در نشست با معاون اول رئیس جمهور درخواست کردیم تا در زمینه مباحث مذکور با رئیس جمهور دیدار کنیم که مورد موافقت قرار گرفت و در آینده نزدیک این نشست برگزار می‌شود.

Share