مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان خبر داد:

به ۵۰ نفر از متاثرین برف و سرما درگیلان توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر امدادرسانی شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از امدادرسانی نجاتگران این جمعیت به ۵۰ نفر از متاثرین برف و سرما در محورهای مواصلاتی استان در ۴۸ ساعت گذشته خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با بیان اینکه در پی بارش برف و نزول دما در مناطق مختلف استان به ویژه مناطق مرتفع و محورهای کوهستانی، به تمامی عوامل امدادی استان آماده باش اعلام شد، گفت: در ۴۸ ساعت گذشته به ۵۰ نفر از متاثرین برف و سرما در محورهای مواصلاتی استان امدادرسانی شد

غلامی با اشاره به اینکه شهرستان‌های آستارا، تالش، فومن، سیاهکل و املش دچار برف و کولاک شدند، افزود: تمام توان عملیاتی، امدادی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر استان در خدمت هموطنان قرار گرفت و تلاش شد تا به همه درخواست‌های امدادی در کمترین زمان ممکن پاسخ داده شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اشاره به رهاسازی ۱۳ دستگاه خودروی زمینگیرشده در محورهای مواصلاتی استان گفت: اسکان اضطراری ۵۰ نفر، توزیع ۲۰ بسته مواد غذایی و آب معدنی و ارائه خدمات بستن زنجیرچرخ برای ۸ دستگاه خودرو از جمله خدمات ارائه شده به متاثرین از برف و سرما بوده است.

غلامی اظهار کرد: در این عملیات ۳ تیم مجهز امدادی متشکل از ۱۵ نجاتگر و امدادگر مشارکت داشتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان در انت‌ها افزود: مردم در صورت نیاز به خدمات این جمعیت با شماره ۱۱۲ ندای امداد تماس گیرند.

Share