به ساده‌زیستی و جهادی بودن در انتصابات توجه شود | مدیرکل جدید بدهکار سفارش کسی نیست

حسینی با بیان ایتکه تغییر و تحول دولت سیزدهم با رفتارها مسئولان و عملشان هویدا باشد گفت: افزایش امید مورد توجه قرار گیرد امید مردم سرمایه نظام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از مهر، سید محمدرضا حسینی عصر چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان، بیان کرد: وقتی اعتقاد داشته باشیم در نظام اسلامی کار می‌کنیم و خدمت در آن عبادت است فرقی نمی‌کند کجا باشیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه استاندار فعلی گیلان با عملکرد این سازمان آشنایی دارد، افزود: همه مسئولان باید با هم افزایی کاری کنند درد و رنج مردم کاهش یابد.

وی مسئولیت در حکومت اسلامی را امانت الهی دانست و بیان کرد: گیلان ۸ هزار شهید دارد یعنی برای این پست‌های مدیریتی خون‌های زیادی داده شده و فرزندان زیادی یتیم شدند و بسیاری نیز خارج از مرزها برای استقرار ارزش‌ها در نظام اسلامی جهاد کردند.

حسینی با اشاره به اینکه از جمله آرمان‌های اساسی انقلاب عدالت است، تصریح کرد: هر کسی بنگرد تا در مسئولیت خود چقدر برای تحقق عدالت تلاش کرده و با تبعیض‌ها و فسادها مقابله می‌کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه مبارزه با فساد و تلاش برای ایجاد عدالت فاصله ما با شهدا را کاهش می‌دهد، ادامه داد: هر شخصی باید سردار سلیمانی مسئولیت خود باشد و از آنجایی که شهدا زنده هستند و روی ما اثر می‌گذارند و می‌توان از آنها الگو گرفت.

وی با اشاره به اینکه اگر مثل شهدا زندگی کنیم می‌توانیم مانند آنها قبل و بعد از مرگ اثرگذار باشیم، عنوان کرد: فرصت خدمت کوتاه است و باید از این فرصت‌ها بیشترین استفاده را کرد.

حسینی افزود: از مدیرکل جدید تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان انتظار داریم در هر حوزه‌ای از جمله کار جهادی و ساده‌زیستی چند پله از مدیرکل سابق جلوتر باشد و مردم‌گرایی کند یعنی کاری کنید که امید مردم به عنوان سرمایه اصلی کشور افزایش یابد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مردم باید متوجه شوند که وزیر و مدیرکل جدید روی کار آمده و بدانند که ما نوکر آنها هستیم و بالاتر از آنها نیستیم لذا مدیرکل جدید این رویکرد را در انتصابات خود لحاظ کند و ببیند افراد جدید نسبت به قبلی‌ها ساده زیست تر و مردمی‌تر و جهادی تر هستند یا خیر.

حسینی با بیان اینکه مدیرکل جدید را وزیر مربوطه انتخاب کرده و بدهکار سفارش کسی نیست، عنوان کرد: مدیرکل استقلال و اختیار دارد و تغییرات را بر مبنای عقلانیت و تدبیر و در چارچوب اختیارات خود انجام دهد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: از مدیرکل جدید انتظار داریم که ارزش‌های اسلامی را در دستور کار قرار دهد و اقامه نماز واقعی که از منکر و فحشاء جلوگیری کرده و با فساد و تبعیض مبارزه می‌کند را اقامه کند.

Share